reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

ale koleżance pewnie chodzi o to, że chodzą pogłoski takie, można się czasami spotkać z tym wśród wypowiedzi dziewczyn, że np Beta w owartości 2,2 oznacza, że doszło do zapłodnienia ale nie doszło do zagnieżdżenia. Ja sama raz miałam betę 3,8 i zastanawiałam się czym jest spowodowany taki wzrost.
Nie słyszałam o tym, ale właśnie tak myślałam.
 
reklama
Jejku, dziewczyny... Nie dowierzam jeszcze tak do końca 🥺 wczoraj wieczorem brałam ostatnia tabletkę duphastonu i dzisiaj rano pomyślałam że dla własnego spokoju zrobie test. Chociaż szanse były mikro małe bo na ostatniej wizycie u gina dowiedziałam się że owulacja była jakoś dziwnie szybko, coś mi się musiało rozregulowac i nowy cykl mieliśmy zacząć już na stymulacji Clo. A tu taka niespodzianka. Oczywiście ręce jak galaretka, obudziłam męża i leciałam zrobić drugi test o mniejszej czułości. Ale też szybko zaczęła przebijać druga kreska 😻 boję się jak cholera... Ostatnio śmiałam się z jednej z Was która po pozytywie na teście zaczęła obawiac się że to rąk a ja mam właśnie podobne myśli 🤦‍♀️ jade przed pracą na beta hcg, muszę napisać do swojego lekarza bo powinnam zacząć przyjmować zastrzyki z heparyny. Trzymajcie za nas kciuki 🥺🥺🥺

Oczywiście objawów brak... Cycki bolały ale przestały jakieś cztery dni temu i już są "flaczki" 🤷‍♀️
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-06-07-06-33-28-298_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-06-07-06-33-28-298_com.miui.gallery.jpg
    210,5 KB · Wyświetleń: 145
  • Screenshot_2021-06-07-06-33-23-374_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-06-07-06-33-23-374_com.miui.gallery.jpg
    157,2 KB · Wyświetleń: 146
Jejku, dziewczyny... Nie dowierzam jeszcze tak do końca [emoji3064] wczoraj wieczorem brałam ostatnia tabletkę duphastonu i dzisiaj rano pomyślałam że dla własnego spokoju zrobie test. Chociaż szanse były mikro małe bo na ostatniej wizycie u gina dowiedziałam się że owulacja była jakoś dziwnie szybko, coś mi się musiało rozregulowac i nowy cykl mieliśmy zacząć już na stymulacji Clo. A tu taka niespodzianka. Oczywiście ręce jak galaretka, obudziłam męża i leciałam zrobić drugi test o mniejszej czułości. Ale też szybko zaczęła przebijać druga kreska [emoji76] boję się jak cholera... Ostatnio śmiałam się z jednej z Was która po pozytywie na teście zaczęła obawiac się że to rąk a ja mam właśnie podobne myśli [emoji2356] jade przed pracą na beta hcg, muszę napisać do swojego lekarza bo powinnam zacząć przyjmować zastrzyki z heparyny. Trzymajcie za nas kciuki [emoji3064][emoji3064][emoji3064]

Oczywiście objawów brak... Cycki bolały ale przestały jakieś cztery dni temu i już są "flaczki" [emoji2368]
Cały weekend mnie nie było, wchodzę a tu od razu ll kreski na dzień dobry. GRATULACJE![emoji3590] Leć na betę i daj znać. Bo i staraj się nie stresować [emoji16]
 
Jejku, dziewczyny... Nie dowierzam jeszcze tak do końca 🥺 wczoraj wieczorem brałam ostatnia tabletkę duphastonu i dzisiaj rano pomyślałam że dla własnego spokoju zrobie test. Chociaż szanse były mikro małe bo na ostatniej wizycie u gina dowiedziałam się że owulacja była jakoś dziwnie szybko, coś mi się musiało rozregulowac i nowy cykl mieliśmy zacząć już na stymulacji Clo. A tu taka niespodzianka. Oczywiście ręce jak galaretka, obudziłam męża i leciałam zrobić drugi test o mniejszej czułości. Ale też szybko zaczęła przebijać druga kreska 😻 boję się jak cholera... Ostatnio śmiałam się z jednej z Was która po pozytywie na teście zaczęła obawiac się że to rąk a ja mam właśnie podobne myśli 🤦‍♀️ jade przed pracą na beta hcg, muszę napisać do swojego lekarza bo powinnam zacząć przyjmować zastrzyki z heparyny. Trzymajcie za nas kciuki 🥺🥺🥺

Oczywiście objawów brak... Cycki bolały ale przestały jakieś cztery dni temu i już są "flaczki" 🤷‍♀️
Gratulacje 😄 to ile zajęły starania?
 
Jejku, dziewczyny... Nie dowierzam jeszcze tak do końca 🥺 wczoraj wieczorem brałam ostatnia tabletkę duphastonu i dzisiaj rano pomyślałam że dla własnego spokoju zrobie test. Chociaż szanse były mikro małe bo na ostatniej wizycie u gina dowiedziałam się że owulacja była jakoś dziwnie szybko, coś mi się musiało rozregulowac i nowy cykl mieliśmy zacząć już na stymulacji Clo. A tu taka niespodzianka. Oczywiście ręce jak galaretka, obudziłam męża i leciałam zrobić drugi test o mniejszej czułości. Ale też szybko zaczęła przebijać druga kreska 😻 boję się jak cholera... Ostatnio śmiałam się z jednej z Was która po pozytywie na teście zaczęła obawiac się że to rąk a ja mam właśnie podobne myśli 🤦‍♀️ jade przed pracą na beta hcg, muszę napisać do swojego lekarza bo powinnam zacząć przyjmować zastrzyki z heparyny. Trzymajcie za nas kciuki 🥺🥺🥺

Oczywiście objawów brak... Cycki bolały ale przestały jakieś cztery dni temu i już są "flaczki" 🤷‍♀️
Gratulacje 😍❤❣
 
Dzień dobry witam się i ja 😊
Nadal oczekuje @ nie przyszła 💪💪💪 i oby tak zostało. Objawów brak, rano miałam tzw.cofke po zlapaniu łyka kawy.
Czy to możliwe żeby test nie wykazał ciąży przy braku okresu?? W piątek nic,sobotę nic,wczoraj nic dziś też biało.. jeśli nie dostanę @do czwartku idę do lekarza mam wizytę może moja doktor coś tam wypatrzy😂
Od rana trening zaliczony 5km do pracy rowerkiem trzasnelam białko prawie wypiłam i zaczyna mnie zasysać głód :)
Zauważyłam dziś też że przeszkadzają mi mocne perfumy klientów.
I ogólnie nadal jestem poirytowana tym,że wogule przychodzą do salonu po prasę 😂😂😂
Ale tłumaczę sobie że to ze względu na oczekiwaną @.
Poranna temp.36.6.czekam cierpliwie na rozwój sytuacji :)
Miłego dnia.
 
Dzien dobry wszystkim, witam sie oficjalnie w końcu w 1 dc. Nigdy nie cieszylam sie tak z przyjścia @. Po kontroli u lekarza, będziemy miec stymulowany cykl, lekarz twierdzi, ze wieksze szanse. Czytalam, ze sporo z was stad Ma stymulowane, czy to wasze 1 cykle, czy ktore i jak wasze odczucia?
U mnie drugi cykl stymulowany+ monitoringi, stymulowana jestem, Clo, dodatkowo Estrofem, Ovitrelle na pęknięcie pęcherzyka i Duphaston, zauważyłam, że źle się czuję w pierwszej fazie cyklu, boli mnie podbrzusze i krzyż, gdzie krzyż zawsze bolał tuż przed miesiączką.
W pierwszym cyklu, pęcherzyk dominujący był, owulacja potwierdzona na USG, ale ciąży brak, jednak jakby się za pierwszym razem udało to byłby cud 😜
 
Jejku, dziewczyny... Nie dowierzam jeszcze tak do końca 🥺 wczoraj wieczorem brałam ostatnia tabletkę duphastonu i dzisiaj rano pomyślałam że dla własnego spokoju zrobie test. Chociaż szanse były mikro małe bo na ostatniej wizycie u gina dowiedziałam się że owulacja była jakoś dziwnie szybko, coś mi się musiało rozregulowac i nowy cykl mieliśmy zacząć już na stymulacji Clo. A tu taka niespodzianka. Oczywiście ręce jak galaretka, obudziłam męża i leciałam zrobić drugi test o mniejszej czułości. Ale też szybko zaczęła przebijać druga kreska 😻 boję się jak cholera... Ostatnio śmiałam się z jednej z Was która po pozytywie na teście zaczęła obawiac się że to rąk a ja mam właśnie podobne myśli 🤦‍♀️ jade przed pracą na beta hcg, muszę napisać do swojego lekarza bo powinnam zacząć przyjmować zastrzyki z heparyny. Trzymajcie za nas kciuki 🥺🥺🥺

Oczywiście objawów brak... Cycki bolały ale przestały jakieś cztery dni temu i już są "flaczki" 🤷‍♀️
Gratulacje!!! Trzymam mocno kciuki, żeby było wszystko dobrze!!! 😍😍😍
 
reklama
Do góry