reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Daj znać jak to u Ciebie wygląda [emoji846]
Ja dzisiaj jadę sprawdzić czy już jestem po owulacji czy będzie trzeba podać zastrzyk na pęknięcie, to mój pierwszy cykl z clo i martwię się czy wszystko będzie dobrze [emoji17] Trzymam kciuki, żeby tym razem też się Tobie udało i żeby zakończyło się to happy endem [emoji110]
 
reklama
Dziewczyny, dziękuję za wszystkie gratulacje 😘😘 ja nadal jestem w szoku 😁 pochwaliłam się dziewczynom z zespołu żeby mnie odciążyły od podnoszenia większych dzieci i one się cieszyły jak wariatki, a ja na razie podchodzę bardzo spokojnie 🙂 ale jestem dobrej myśli 🥰

Gratulacje 😄 to ile zajęły starania?
Hmm, praktycznie dwa cykle. A teoretycznie to czekaliśmy bardzo długo na unormowanie moich wyników 🙂
GRATULACJE ❤️ Ale wyraźne kreski! Super super super! Trzymam kciuki za Ciebie, dawaj znać! Ile dni po owu jesteś?
To jest dobre pytanie... 24.06 byłam u ginekologa, to był 12dc i mówił że wygląda jakby było po owu. Więc przyjęłam sobie że owu była 22 🙄🤔 to tak jakby dzisiaj 16dpo 🤔
 
Dziewczyny, dziękuję za wszystkie gratulacje 😘😘 ja nadal jestem w szoku 😁 pochwaliłam się dziewczynom z zespołu żeby mnie odciążyły od podnoszenia większych dzieci i one się cieszyły jak wariatki, a ja na razie podchodzę bardzo spokojnie 🙂 ale jestem dobrej myśli 🥰


Hmm, praktycznie dwa cykle. A teoretycznie to czekaliśmy bardzo długo na unormowanie moich wyników 🙂

To jest dobre pytanie... 24.06 byłam u ginekologa, to był 12dc i mówił że wygląda jakby było po owu. Więc przyjęłam sobie że owu była 22 🙄🤔 to tak jakby dzisiaj 16dpo 🤔
A to był Twój pierwszy test w tym cyklu? Tak pytam czysto teoretycznie na zapas co by wiedzieć czy jak np 12 dpo wychodzi negatyw to już na bank nie ma na co liczyć 😂 trzymam kciuki kochana, ale myśle ze będzie wszystko dobrze z takimi wyraźnymi krechami!
 
A to był Twój pierwszy test w tym cyklu? Tak pytam czysto teoretycznie na zapas co by wiedzieć czy jak np 12 dpo wychodzi negatyw to już na bank nie ma na co liczyć 😂 trzymam kciuki kochana, ale myśle ze będzie wszystko dobrze z takimi wyraźnymi krechami!
Tak, pierwszy. Ja przez tą wczesną owulację nie liczyłam w ogóle na ten cykl 🙈 co najlepsze to musiał być złoty strzał bo tylko raz kochaliśmy się z mężem 🤦‍♀️

Jeszcze się stresuje teraz bo tak sobie odpuściłam że w jeden dzień drink, w drugi winko... I tak mi mijał czas 🙈
 
A to był Twój pierwszy test w tym cyklu? Tak pytam czysto teoretycznie na zapas co by wiedzieć czy jak np 12 dpo wychodzi negatyw to już na bank nie ma na co liczyć 😂 trzymam kciuki kochana, ale myśle ze będzie wszystko dobrze z takimi wyraźnymi krechami!

Ja mialam 14dpo kiedys test i nie mial jeszcze wyraznej krechy, ale widoczna, wiec lepiej im poznie tym lepiej, żeby nie doszukiwać sie tej kreski gdzies.
 
reklama
Do góry