reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Zazdrość trochę jest,nie można mówić że nie 😉 a Twoj który cs? Co jest przyczyną niepowodzeń? Jeśli pisałas to sorry musiałam przeoczyć😁

Pp łyżeczkowaniu to bedzie dopiero 1. A wcześniej staraliśmy sie pol roku, dostalam od lekarza clo i zaskoczyło w pierwszym cyklu. Niesteyy ciaza obumarla.
 
reklama
@Stelle gratulacje!!!! ❤

Dziewczynki, ja nadal mecze te testy OWU i im wiecej ich robie tym mniej wiem 🤦‍♀️ wedlug mnie w 16 dc pozytyw (cykle ok 39 dni ) wedlug apki jutro powinnam miec owulacje i dlatego tez dzis pokusilam sie na kolejny test i o dziwo nadal kreska mocniejsza od kontrolnej. Ja juz nie wiem czy to możliwie zeby nadal testy wychodzily pozytywne? Jesli tak to jak dlugo powinny wychodzić pozytywy?
 

Załączniki

  • 20210607_130306.jpg
    20210607_130306.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 58
  • 20210607_125813.jpg
    20210607_125813.jpg
    996,1 KB · Wyświetleń: 60
@Stelle gratulacje!!!! ❤

Dziewczynki, ja nadal mecze te testy OWU i im wiecej ich robie tym mniej wiem 🤦‍♀️ wedlug mnie w 16 dc pozytyw (cykle ok 39 dni ) wedlug apki jutro powinnam miec owulacje i dlatego tez dzis pokusilam sie na kolejny test i o dziwo nadal kreska mocniejsza od kontrolnej. Ja juz nie wiem czy to możliwie zeby nadal testy wychodzily pozytywne? Jesli tak to jak dlugo powinny wychodzić pozytywy?
Powinnaś brać pod uwagę tylko pierwszy pozytywny test potem już ich się nie robi.
 
Jeżeli owu była w 16 dc to ten cykl nie będzie 39 dniowy bo byś musiała mieć ponad 20 dniową fazę lutealną [emoji6]
Wszystkie testy wyglądają na pozytywne, ale testy owulacyjne robi się do pierwszego pozytywnego bo później poziom lh może już wariować.
Mierzysz temperature? Robiłaś badanie proga po 8 dniach od owu? Bo to by więcej powiedziało na temat tego czy owu juz była czy coś się przesunęło
@Stelle gratulacje!!!! [emoji173]

Dziewczynki, ja nadal mecze te testy OWU i im wiecej ich robie tym mniej wiem [emoji2356] wedlug mnie w 16 dc pozytyw (cykle ok 39 dni ) wedlug apki jutro powinnam miec owulacje i dlatego tez dzis pokusilam sie na kolejny test i o dziwo nadal kreska mocniejsza od kontrolnej. Ja juz nie wiem czy to możliwie zeby nadal testy wychodzily pozytywne? Jesli tak to jak dlugo powinny wychodzić pozytywy?
 
Po pierwszym pozytywnym teście nie powinnaś dalej robić bo mogą cały czas wychodzić takie [emoji846]
@Stelle gratulacje!!!! [emoji173]

Dziewczynki, ja nadal mecze te testy OWU i im wiecej ich robie tym mniej wiem [emoji2356] wedlug mnie w 16 dc pozytyw (cykle ok 39 dni ) wedlug apki jutro powinnam miec owulacje i dlatego tez dzis pokusilam sie na kolejny test i o dziwo nadal kreska mocniejsza od kontrolnej. Ja juz nie wiem czy to możliwie zeby nadal testy wychodzily pozytywne? Jesli tak to jak dlugo powinny wychodzić pozytywy?
 
Po wizycie, owulacja potwierdzona zostało piękne ciałko żółte i płyn w zatoce Douglasa, endo książkowe, jak to gin powiedziała "będzie się czego złapać" 😁 teraz pozostało już tylko czekać, a jeśli w tym cyklu się nie uda, to od kolejnego zwiększamy dawkę clo bo ładnie na niego zareagowałam i nie było hiperstymulacji 😉
 
Ostatnia edycja:
Super [emoji7] A jaką dawkę teraz miałaś?[emoji846] Trzymam kciuki
Po wizycie, owulacja potwierdzona zostało piękne ciałko żółte i płyn w zatoce Douglasa, endo książkowe, jak to gin powiedziała "będzie się czego złapać" [emoji16] teraz pozostało już tylko czekać, a jeśli w tym cyklu się nie uda, to od kolejnego zwiększamy dawkę clo bo ładnie na Niego zareagowałam i nie było hiperstymulacji [emoji6]
 
@Gryfin super! Trzymam kciuki żeby się udało 😍

Mam jeszcze pytanie do Was. Czy któraś z Was ma problemy z pobraniem krwi? Ja biorę acard i teoretycznie krew powinna ze mnie tryskać a w praktyce wygląda to tak że żył nie widać, jak już się pokażą to igła w żyle dość głęboko a krwi ani widu ani słychu 🤨 myślałam że nie uda się dzisiaj pobrać na ta betę... Mam obie ręce skłute w łokciu i dłoniach. W końcu się udało ale nakapało tyle co nic 😔
 
reklama
Do góry