reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

@Gryfin super! Trzymam kciuki żeby się udało 😍

Mam jeszcze pytanie do Was. Czy któraś z Was ma problemy z pobraniem krwi? Ja biorę acard i teoretycznie krew powinna ze mnie tryskać a w praktyce wygląda to tak że żył nie widać, jak już się pokażą to igła w żyle dość głęboko a krwi ani widu ani słychu 🤨 myślałam że nie uda się dzisiaj pobrać na ta betę... Mam obie ręce skłute w łokciu i dłoniach. W końcu się udało ale nakapało tyle co nic 😔
Pij wodę przed pobraniem. Minimum szklankę zwykłej niegazowanej wody. Będzie o wiele lepiej.
 
reklama
Cześć Dziewczyny!
Jestem po tele z lekarzem w temacie tej krótkiej miesiączki. Zlecił mi betę z krwi, ale czuje, że nie ma to sensu. Jeszcze wczoraj wypiłam tyle wina, że nawet nie dopuszczam dodatniej bety do myśli!
Twierdzi, że jeśli w okresie owu miałam endo ok 8 to potem tylko grubło więc jest ok i nic na to się nie przepisuje. Progesteron też miałam ok. Ale jeśli miesiączka była bardziej skąpa niż zwykle to trzeba sprawdzić betę dla pewności.
Betę czy nie jestes jednak w ciazy? Czy z innego powodu?
@Gryfin super! Trzymam kciuki żeby się udało 😍

Mam jeszcze pytanie do Was. Czy któraś z Was ma problemy z pobraniem krwi? Ja biorę acard i teoretycznie krew powinna ze mnie tryskać a w praktyce wygląda to tak że żył nie widać, jak już się pokażą to igła w żyle dość głęboko a krwi ani widu ani słychu 🤨 myślałam że nie uda się dzisiaj pobrać na ta betę... Mam obie ręce skłute w łokciu i dłoniach. W końcu się udało ale nakapało tyle co nic 😔
Ja biore acard i moja krew tryska przy pobraniu jak szalona, wszystko brudne do okola razem z pielęgniarka. Po pobraniu az ciezko zatamować w miejscu wkłucia 🙄
 
A ja dostałam dziś jakiegoś ataku histerii,paniki dopiero niedawno mąż przywiózł mnie z pracy do domu. Zadzwoniłam do niego rano żeby mu powiedzieć,że @ przyszła. Słuchajcie nie wiem czy to był efekt stresu,zawodu,czy ki inny diabeł,ale tak wyłam do tego telefonu że musiał się chłop zwolnić z pracy i do mnie przyjechać. Jakieś bzdury mu zaczęłam gadać,że jestem wybrakowana,że nic z tego nie będzie i takie tam że ja wyłam a on mi w saloniku klientów obsługiwał po czym zadzwonił do mojej szefowej żeby przyjeżdżała za mnie do pracy. Oczywiście nasciemnial jej że mam tak silne bóle brzucha że nie mam siły stać na nogach i mnie zabiera do domu.
Masakra jakaś mam ochotę walnąć to wszystko w cholerę. A to dopiero 1 cykl był. Podziwiam was babeczki za wytrwałość bo ja widzę po sobie że chyba nie dałabym rady starać się kilka lat :(
Przepraszam ale musiałam bo nikt mnie chyba nie zrozumie tak jak inna kobieta.
 
reklama
Po wizycie, owulacja potwierdzona zostało piękne ciałko żółte i płyn w zatoce Douglasa, endo książkowe, jak to gin powiedziała "będzie się czego złapać" 😁 teraz pozostało już tylko czekać, a jeśli w tym cyklu się nie uda, to od kolejnego zwiększamy dawkę clo bo ładnie na niego zareagowałam i nie było hiperstymulacji 😉
Super, brawo! Kiedy testujesz?
 
Do góry