reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

A stosuje któraś z was Maca? Miałyście jakieś korzyści ze stosowania? Bo różne opinie są na jej temat, bardziej jest pokazywany wpływ na mężczyznę a u kobiet są jakieś plusy stosowania?
 
reklama
Czesc dziewczyny :) ja dzis 4dc, wlasnie jestem po wizycie u ginekologa. Zaczynam kolejny cykl staran, od jutro zastrzyki puregon , w czwartek kolejna wizyta ✊🏼
te recepty mnie wykończą finansowo 😬 na szczescie Ovitrelle juz dostalam od ginka za darmo, tyle dobrego :)
O, fajnie ze chociaż za ovitrelle nie musisz płacić 🙈 a na te bezpłatne zastrzyki jest jakiś limit czy lekarz moze je przepisywać przez kilka cykli?
 
T
Kurcze to szkoda😣 BARDZO mi przykro koleżanko. Szybko dość udało się zajść wtedy to może teraz też będzie podobnie? Teraz też będziesz brała clo?
Tak od 5 dc do 9 dc bede brala znowu clo, takze zobaczymy. Byloby super, slub z moim mam 9 lipca a a akurat 5 okres wypada, wiec mielibyśmy super prezent
 
Dziewczyny spóźnia mi się okres.. Robiłam test w sobotę był negatywny co prawda ten test był średniej jakości bo za 3 zapłaciłam funta bo to z tak zwanego funciaka były 😅 No ale wydaje mi się ze test jak test czy może być zły ? No chyba nie nigdy mi się nie spóźniał i zawsze dawał o sobie wcześniej znać a ja się czuje jakby go wgl miało nie być nic nie boli normalnie się czuje ..
 
reklama
Cześć dziewczyny, dziś mój 12dc i co jakiś czas czuję pracę jajników (nawet czasami tego lewego, którego od roku nie czułam!). Spodziewana owulacja za 3dni [emoji846] Jutro jedziemy na urlop nad morze, to będzie można w końcu poświęcić czas tylko sobie, odpocząć i naładować baterie.

Wspieram wszystkie z was, które zaczęły nowy cykl i niezmiennie trzymam kciuki za testujące i czekające na @ [emoji110]
 
Do góry