reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Miłego dnia :) 💜
Dziś znów zapowiada się piękna pogoda, jakie macie plany na popołudnie? :) ja biorę się za ogród, bo woła o pomstę do nieba, muszę nawieźć trawnik, powycinać choinki, zamontować nowy płot, wyszlifować i pomalować ławki, może jutro pójdę sobie kupić basen na urodziny😍😍

Ja do 20 na dyżurze ..
za to jutro wolne :)
 
reklama
Cześć Dziewczyny:)
Ja za 10 dni mam drugą dawke szczepionki i jakies 8 dni pozniej owulacje. Myslicie ze będzie sie juz mozna starac? Bo dalam sobie teraz ten mc przerwy ale dluzej juz nie wytrzymam chyba :p

Pozdrawiam i życzę udanego dnia! :*
Myślę, że zdecydowanie :D Warto zawsze zapytać lekarza, jeśli się wahasz.
 
Hej dziewczyny! Pogoda piękna, więc mam nadzieję, że humorki dopisują 🥰 U mnie ta podwyższona temperatura to był chyba jednorazowy wybryk, bo teraz cały czas niska, a dzisiaj już 15dc. Oczywiście nie mierzę temperatury tak, jak się powinno, więc nie biorę tego za pewny wyznacznik, no ale po prostu obserwuję siebie i wiem, że zawsze w owulację i kilka dni po jestem mega rozgrzana 😅 Mam plan zatestować 20-21 czerwca, jeśli @ nie przyjdzie, bo 24 mam szczepienie, więc w razie niejasnych testów to zdążę jeszcze na spokojnie betę zrobić.
 
Tak
Mam jednak wrazenie ze to odpowiedz na odczepnego zeby lekarz w kazdej sytuacji byl kryty.

Mi mój lekarz powiedział, że nawet na czas szczepienia nie musimy się wstrzymywać, wiec wydaje mi się, ze Ty jak najbardziej nie musisz już czekać, zresztą to samo ostatnio prof Wielgoś mówił[emoji4]
 
reklama
Do góry