reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

A jak macie ułożoną macicę? W przodozgięciu czy tyłozgięciu.. zawsze na wynikach miałam napisane przodozgięcie...a teraz się mnie gin (byłam u nowej ) pyta czy wiem, że mam tyłozgięcie. Ciekawe czy ma to jakiś wpływ na zapłodnienie...kiedyś gdzieś czytałam, że pozycje trzeba inne stosować 🤔


Oooo... cos slyszalam ale chętnie poczytam u innych
 
reklama
Nigdy żaden z ginekologów nic mi nie mówił jak mam ułożoną macicę, chyba muszę się spytać na kolejnej wizycie 🤔
Bo właśnie kiedyś już zwróciłam uwagę jak gin dyktował asystentce, że tyłozgięcie a potem na wykazie było przodozgięcie i myślałam, że to ja coś źle usłyszałam a pewnie one tam mają gotowy tekst i im się nie chce przestawiać i tylko wymiary zmieniają. Ale jak dzisiaj poczytałam, czym to się objawia, że np w niektórych pozycjach sex boli, to u mnie np czasami się tak zdarza, że przy głębszych wejściach odczuwam ból. Albo że miesiączki mają skrzepy i występują przy nich bóle krzyżowe. Przeczytałam mężowi, że zalecana pozycja od tyłu to już zadowolony bo lubi...eh faceci.
 
Bo właśnie kiedyś już zwróciłam uwagę jak gin dyktował asystentce, że tyłozgięcie a potem na wykazie było przodozgięcie i myślałam, że to ja coś źle usłyszałam a pewnie one tam mają gotowy tekst i im się nie chce przestawiać i tylko wymiary zmieniają. Ale jak dzisiaj poczytałam, czym to się objawia, że np w niektórych pozycjach sex boli, to u mnie np czasami się tak zdarza, że przy głębszych wejściach odczuwam ból. Albo że miesiączki mają skrzepy i występują przy nich bóle krzyżowe. Przeczytałam mężowi, że zalecana pozycja od tyłu to już zadowolony bo lubi...eh faceci.
I takiego to ja rozumiem, no nic dzialajcie ! 😄
 
A jak macie ułożoną macicę? W przodozgięciu czy tyłozgięciu.. zawsze na wynikach miałam napisane przodozgięcie...a teraz się mnie gin (byłam u nowej ) pyta czy wiem, że mam tyłozgięcie. Ciekawe czy ma to jakiś wpływ na zapłodnienie...kiedyś gdzieś czytałam, że pozycje trzeba inne stosować [emoji848]
Ja miałam raz napisane przodozgięcie. Moja koleżanka ma tyłozgięcie i zaszła w pierwszym cyklu :)
 
Ale pokazuje to zaangażowanie naszej służby zdrowia :D po czasie dopiero gdzieś tam człowiek dowiaduje się jak sam na coś zwróci uwagę bo lekarze sami nic nie mówią a piszą na wynikach tak aby było szybciej :D będziemy działać oczywiście, My chyba na tym forum to byśmy statystyki stosunków małżeńskich podniosły haha a nie jak statystyczny Polak raz w tygodniu :D
I takiego to ja rozumiem, no nic dzialajcie ! 😄
 
Wlasnie jestem po wizycie. Dzis 7dc, endometrium 8mm, prawy jajnik pęcherzyk 10mm, lewy jajnik pęcherzyk 15mm. Gin mowi ze bardzo szybko urosl ten jeden, po 2 zastrzykach w zasadzie. Jutro kolejna wizyta bo mowi ze w takim tępie po weekendzie moze juz byc po ptakach.
w poprzednim cyklu mialam tylko jedne pęcherzyk. Troszke mnie niepokoi to eno ze takie male 🙄 co myslicie? Nie mowic nic ze cos nie tak.

Ja mialam endo 10mm w ciazy, to mało czy wystraczajaco ? Przed nie pamietam, ale w trakcie 6 tyg zapamietalam jak mi podawal.
 
reklama
Do góry