reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Taka radość z @ to aż napawa optymizmem [emoji16][emoji7]Ja na spokojnie czasem piwo wypije, jak znajomi przyjdą to drinka tak samo. Mam poczucie, że odmawianie sobie trzymałoby mnie jeszcze bardziej w trybie stand by [emoji6] myślę, że 2 razy w tyg zdarzy mi się coś wypić, ale nie pale papierosów. Raz na miesiąc/dwa zdarzy mi się shishe zapalić. Dziś czytałam że palenie może powodować trwałe mutacje chromosomalne [emoji85]
Mój szwagierka starała się z mężem 8 miesięcy aż w końcu któregoś dnia powiedziała dość. Trafiła się impreza firmowa, wróciła do domu nad ranem bardzooo pijana bo pod prysznicem siedziała z 1.5h. Za 3 tyg okazało się że jest w ciąży 👍 także może to źle zabrzmi ale chyba jej to pomogło się odstresować i zaskoczyło 😉
 
reklama
Dajcie sobie spokój z suplementami. Polecam Akademię płodności i dla Ciebie i dla męża 🙂 my zaczynaliśmy od tragicznych wyników (35 mln zamieniło się na 131, ruch z 7% na 34%, tylko morfologia nam spadła z 2.5 na 0, ale to też liczę, że poprawimy następnym razem 🙂)
Hmm, u nas w sumie oprócz morfologia nie ma tragedii a na diety totalnie nie mamy czasu 😣
 
Mój szwagierka starała się z mężem 8 miesięcy aż w końcu któregoś dnia powiedziała dość. Trafiła się impreza firmowa, wróciła do domu nad ranem bardzooo pijana bo pod prysznicem siedziała z 1.5h. Za 3 tyg okazało się że jest w ciąży 👍 także może to źle zabrzmi ale chyba jej to pomogło się odstresować i zaskoczyło 😉
Też znam takie historie xD jedna z moich sióstr zaszła w ciążę przy pierwszym miesiącu starań po mocno zakrapianym urlopie w Grecji xD a ja tu 5 miesiąc i się nie zapowiada xD może i to jest recepta żeby trochę głowa odpuściła... Ja sama nie wiem, wszystkim się stresuje 🙈 ale co ma być to będzie!
 
Tak tak
U mnie owu jak w zegarku w 20dc zawsze ..
mam nadzieje,ze monitoring i lek na pęknięcie przy moim pcos pomoże ..
Ja tez mam pcos i w zeszłym cyklu zaczęłam monitoring :) w tym już jestem na stymulacji bo w tym cyklu jak i w poprzednim było dużo pecherzykow, ale w 10dc brak takiego który byłby potencjalnie dominujący. Musi nam się w końcu udać :)
 
Ja tez mam pcos i w zeszłym cyklu zaczęłam monitoring :) w tym już jestem na stymulacji bo w tym cyklu jak i w poprzednim było dużo pecherzykow, ale w 10dc brak takiego który byłby potencjalnie dominujący. Musi nam się w końcu udać :)
Hej! Tez mam pcos. Owu ostatanio mialam ale dopiero w 23 dc. W 10 to ani widu ani słychu pęcherzyka dominującego. Obecnie biorę inofem i pije olej z wiesiołka dzięki temu moim zdaniem doszło ostatanio do owu. Jestem teraz w 9 dc. Jak sie nie uda naturalnie to zaczynam stymulacje od następnego. Ale mam obawy bo już raz bralam clo i zrobila sie duza torbiel:(
 
Hej dziewczyny, właśnie wleciał 4 cykl starań, tabletki powoli normują moje złe wyniki badań, przestawiłam się na lepszy, zdrowszy tryb życia a tu nagle pożar w pracy budynek do rozbiórki i właśnie tracę swoje miejsce pracy po 8 latach. Nie mogę sobie pozwolić na zostanie bez pracy trzeba szukać nowej a co za tym idzie muszę się trochę wstrzymać ze staraniami bo nie chcę wyjść na osobę, która się zatrudnia i zaraz rzuca zwolnienie pracodawcy, nie wiem co myśleć i jak postąpić a czuje, że teraz mogło by nam się udać zwłaszcza, że ginekolog dała mi zielone światło
 
reklama
Hej dziewczyny :) Jak się czujecie? Jakie plany na weekend? Ja chyba przez tę zmianę pogody jestem nie do życia... Czuję się, jakbym 2 dni nie spala 😅 Od 3 dni kłucie w podbrzuszu, raz mniejsze, raz większe, więc coś tam się dzieje. Za 8 dni testowanie - muszę sobie do tego czasu czymś zająć głowę 😉
 
Do góry