reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Staraczki 2021

Kropka.88

Fanka BB :)
Drugi stymulowany, pierwszy z ovitrelle ✊🏻✊🏻 Ale dziwne jest uczucie takiego napuchnietego podbrzusza nie wiem jak to opisać 😂
Ja mam drugi stymulowany cykl z Ovitrelle i tez mam uczucie jakby mi cos pęczniało w brzuchu ale lekarz mowi ze to od zastrzyków purogen na porost pęcherzyków ;) one rosna i stad to uczucie ;)

reklama

Mimi94

Dziewczyny jestem po pierwszym monitoringu 7dc. Stymulacja do in vitro. Endo 8.7, na prawym ok 7 pęcherzyków, na lewym ok 9. Póki co mają ok 10mm. Pobrali mi krew na estradiol i progesteron (jaki wynik jest dobry?). W poniedzielek mam kolejną wizytę a w pt najprawdopodobniej punkcja.

Mama_malarka

Ja jestem w trakcie pierwszego cyklu z ovitrelle. Miałam zacząć stymulację ale na USG w 24dc okazało się, że jest pęcherzyk około 20mm i dostałam tylko zastrzyk na pęknięcie. Mam słabe endo, więc nie wiadomo czy coś z tego będzie, ale mam chociaż pierwszą od lat owulację 🤩 dziś zaczynam brać luteinę i zaczynam czas oczekiwania. Zastrzyk wzięłam w środę wieczorem, a ❤️ były w środę i wczoraj. Dziś bardzo czuję dół brzucha i to promieniuje do miednicy. Chyba w takim razie do owu doszło... Już nawet nie pamiętam kiedy to boli, ale chyba po pęknięciu pęcherzyka 🤷

Mimi94

Ja jestem w trakcie pierwszego cyklu z ovitrelle. Miałam zacząć stymulację ale na USG w 24dc okazało się, że jest pęcherzyk około 20mm i dostałam tylko zastrzyk na pęknięcie. Mam słabe endo, więc nie wiadomo czy coś z tego będzie, ale mam chociaż pierwszą od lat owulację dziś zaczynam brać luteinę i zaczynam czas oczekiwania. Zastrzyk wzięłam w środę wieczorem, a były w środę i wczoraj. Dziś bardzo czuję dół brzucha i to promieniuje do miednicy. Chyba w takim razie do owu doszło... Już nawet nie pamiętam kiedy to boli, ale chyba po pęknięciu pęcherzyka
Mnie zawsze bolało pęknięcie a później czułam dyskomfort w podbrzuszu. To Trzymamy kciuki

Kluseczkaaa

Aktywna w BB
Muszę gdzies sie gdzies wynurzyć bo dostaje na głowę:p
Myśle juz non stop o kolejnym cyklu staran. Za tydzien szczepionka, a za ponad dwa tyg dni płodne. A ja juz obliczam co jak, kiedy testy, i co jak sie nie uda kolejny raz. A tak naprawdę no to przeciez jak bedzie owu to bedzie, jak bedzie ciaza to bedzie...i to czekanie w blokach startowych na testowanie niczego nie zmieni... ale no nie umiem inaczej 😀 Jeju...czy wy tez takie niecierpliwe jesteście? Bo ja juz sie sama na siebie wkurzam ze fizia dostalam. Normalnie taka rozsadna i opanowana a w tym temacie infantylna jak nie wiem 😜

Colorful92

Myśle juz non stop o kolejnym cyklu staran. Za tydzien szczepionka, a za ponad dwa tyg dni płodne. A ja juz obliczam co jak, kiedy testy, i co jak sie nie uda kolejny raz. A tak naprawdę no to przeciez jak bedzie owu to bedzie, jak bedzie ciaza to bedzie...i to czekanie w blokach startowych na testowanie niczego nie zmieni... ale no nie umiem inaczej 😀 Jeju...czy wy tez takie niecierpliwe jesteście? Bo ja juz sie sama na siebie wkurzam ze fizia dostalam. Normalnie taka rozsadna i opanowana a w tym temacie infantylna jak nie wiem 😜
Mam tak samo. Obiecałam sobie, że w tym cyklu będzie inaczej. Zobaczymy! :D

Kolorowa83!

Mam podobnie 🙈 choć staram się podejść do tego z głową, coś nie wychodzi. Siedzę czytam liczę, obliczam zapisuję w kalendarzu no masakra. Wczoraj mąż mi zburzył cały plan bo mu się zebrało na amory😂 no cóż co ma być to będzie. Nie kupiłam testów owulacyjnych ani ciazowych mam to centralnie w 4 literach,przynajmniej na dzień dzisiejszy jak będzie jutro nie wiem 🤷‍♀️. Też mam fisia nie przejmuj się. :)

reklama
Mnie jest strasznie przykro jak widzę negatywny test.. wiec wole czekać na @, jakoś lepiej wtedy znoszę

Do góry