reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Staraczki 2021

reklama

HelloKatie

Zaciekawiona BB
Cześć!
Staramy się z mężem o bobaska dopiero 5 miesiąc tak na serio, wcześniej było jakiś czas bez zapezpieczenia w imię hulaj dusza :p jak na razie się nie udało chociaż bardzo bym chciała.
Generalnie zawsze mi się wydawało ze to będzie takie na jeden strzał, zwłaszcza że mam 3 rodzeństwa podobno wyliczone co do dnia i jedną najmłodszą wpadkę :p ( i większość ma już dzieci) a okazuje się że jednak nie aż takie proste :p
Ja tu przycupnę i poczytam, a Wam życzę powodzenia i wszystkiego dobrego!

Kluseczkaaa

Aktywna w BB
Cześć!
Staramy się z mężem o bobaska dopiero 5 miesiąc tak na serio, wcześniej było jakiś czas bez zapezpieczenia w imię hulaj dusza :p jak na razie się nie udało chociaż bardzo bym chciała.
Generalnie zawsze mi się wydawało ze to będzie takie na jeden strzał, zwłaszcza że mam 3 rodzeństwa podobno wyliczone co do dnia i jedną najmłodszą wpadkę :p ( i większość ma już dzieci) a okazuje się że jednak nie aż takie proste :p
Ja tu przycupnę i poczytam, a Wam życzę powodzenia i wszystkiego dobrego!
Witaj w naszym gronie 😉
Otrzymasz tu dużo wsparcia
I generalnie to zycze przycupniecia na jak najkrotszy czas 😜

Marlena1993

Zaciekawiona BB
A oprocz Ovitrelle bierzesz cos na porost pęcherzyków? Jak działają na Ciebie te zastrzyki? Jestem ciekawa ;) od stycznia bez zadnego powodzenia?
Nie, nic na porost nie mam, bo co miesiąc te pecherzyki same ładnie rosną, w tym miesiącu miałam nawet dwa. Zastrzyki odczuwam na zasadzie dyskomfortu w podbrzuszu, a inne objawy to bardziej placebo, bo wiadomo ze bardzo chciałabym mieć już dziecko i wmawiam sobie różne rzeczy. Od stycznia nic się nie wydarzyło, ciągła porażka.:( a staram się już od grudnia 2019r zajść w ciąże, od stycznia tego roku leczę się w klinice niepłodności.

NattNatt

Fanka BB :)
Muszę gdzies sie gdzies wynurzyć bo dostaje na głowę:p
Myśle juz non stop o kolejnym cyklu staran. Za tydzien szczepionka, a za ponad dwa tyg dni płodne. A ja juz obliczam co jak, kiedy testy, i co jak sie nie uda kolejny raz. A tak naprawdę no to przeciez jak bedzie owu to bedzie, jak bedzie ciaza to bedzie...i to czekanie w blokach startowych na testowanie niczego nie zmieni... ale no nie umiem inaczej Jeju...czy wy tez takie niecierpliwe jesteście? Bo ja juz sie sama na siebie wkurzam ze fizia dostalam. Normalnie taka rozsadna i opanowana a w tym temacie infantylna jak nie wiem

Ja to jak ja…, ale mój chłopak wjechał dzisiaj do domu rano z 10 testami ciążowymi chyba sobie będzie sam na nie sikał tym bardziej, że to dopiero 20 dc😑😂

Kolorowa83!

Ja to jak ja…, ale mój chłopak wjechał dzisiaj do domu rano z 10 testami ciążowymi chyba sobie będzie sam na nie sikał tym bardziej, że to dopiero 20 dc😑😂
Tak trzeźwo jak teraz piszesz mój mąż podchodzi ja w zeszłym mc 10 plytkowych +10 strumieniowych 😂😂😂
Kuzwa patrzył się na mnie jak na kosmitkę bo byłam pewna że na 100% w 1 cyklu zaskoczę 🙈🤦‍♀️

Kropka.88

Nie, nic na porost nie mam, bo co miesiąc te pecherzyki same ładnie rosną, w tym miesiącu miałam nawet dwa. Zastrzyki odczuwam na zasadzie dyskomfortu w podbrzuszu, a inne objawy to bardziej placebo, bo wiadomo ze bardzo chciałabym mieć już dziecko i wmawiam sobie różne rzeczy. Od stycznia nic się nie wydarzyło, ciągła porażka.:( a staram się już od grudnia 2019r zajść w ciąże, od stycznia tego roku leczę się w klinice niepłodności.
U mnie zazwyczaj 1 pęcherzyk byl z lewego jajnika zawsze. Teraz mam 2 jeden z prawego jeden z lewego. Lewy dominujący;) starania od czerwca 2019 ale takie typowe leczenie od pazdziernika 2020 bo wczesniej inny lekarz nie widzial problemu bo nie robil zadnych badac 😬🙄

Aksamitka28

Dziewczyny potrzebuję żeby ktoś trzeźwo spojrzał na moją sytuację, bo ja już wariuję.
W tym miesiącu miałam wykonaną drożność jajowodów, efektem było udrożnienie obydwu. Było to w 7dc. W 9dc dostałam zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka. Owulacja nastąpiła następnego dnia. Od zawsze mam takie wczesne owulacje, potwierdzone oczywiście u lekarza. Zastrzyk z ovitrelle utrzymywał się u mnie maks do 6 dnia od zrobienia, więc od 17dc zaczęłam robić testy sikane, przez kolejne dni wychodziły pozytywne, bardzo blade, ale wszystkie pozytywne, aż do dziś. Miałam rano jechać na bete, ale mówię zrobie jeszcze jeden test, no i negatywny. Wszystkie testy były tej samej czułości. Do @ zostało mi jeszcze 8dni, czy myślicie że coś tu jeszcze może się wydarzyć, czy jestem już na straconej pozycji?
Dodam jeszcze, że od poniedziałku towarzyszy mi mocny ból piersi, ból w krzyżu i uczucie "jak na okres" z tym, że ono pojawiało się u mnie na dzień przed miesiączką, a nie na 8dni przed.
8 dni przed @ właściwie dopiero możemy zacząć mówić o zagnieżdżaniu 🤷 szczerze mówiąc zaczekałabym do terminu @ i dopiero zrobiła test 🙂 nie warto robić testów wcześniej, bo zdążają się ciąże biochemiczne

HelloKatie

Zaciekawiona BB
Tak trzeźwo jak teraz piszesz mój mąż podchodzi ja w zeszłym mc 10 plytkowych +10 strumieniowych 😂😂😂
Kuzwa patrzył się na mnie jak na kosmitkę bo byłam pewna że na 100% w 1 cyklu zaskoczę 🙈🤦‍♀️
Ja mam dzisiaj 29 dc, cykle mam 30-35 dni (chociaż w zeszłym miesiącu miałam dłuższy i plamienie, byłam pewna że ciąża, beta wykluczyła plus nadszedł okres po czasie) i ledwo mogę się powstrzymać od robienia testów od jutra, chociaż doświadczenie zeszłego miesiąca nauczyło mnie ze wszystko się może zdarzyć - a w zeszłym miesiącu wysikałam ich chyba z 50 :p

reklama

Passtelova

Aktywna w BB
Wczoraj skończyła się @, a od dwóch dni walczę z zatokami. Musiałam dzisiaj już wziąć cokolwiek, padło na Metafen. Przeczytałam właśnie w ulotce, że wpływa czasowo na płodność. To już drugi cykl modne spać na straty na samym początku :/

Do góry