reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Staraczki 2021

reklama

Zazuu

Fanka BB :)
No to beta ma jeszcze czas na pokazanie się na teście
Test jutro rano powinien być już rozstrzygający, a beta to definitywnie.
Jak chcesz to rano dla spokoju zanim będą wyniki bety możesz sobie zrobić test jakiejś zupełnie innej firmy.
No chyba, że wytrzymasz do bety to tak najlepiej
Ja jestem 12 dpo a miesiaczki mam 24 lub 25. Niestety mój lab skrócił czas i pracują do 12. Odbiłam się od drzwi. Także dopiero jutro rano będę szła na bete.

Mimi94

7dc na stymulacji in vitro co myślicie?
IMG_20210611_154016.jpeg
IMG_20210611_154026.jpeg

Mahoniowa

No to beta ma jeszcze czas na pokazanie się na teście
Test jutro rano powinien być już rozstrzygający, a beta to definitywnie.
Jak chcesz to rano dla spokoju zanim będą wyniki bety możesz sobie zrobić test jakiejś zupełnie innej firmy.
No chyba, że wytrzymasz do bety to tak najlepiej
Ach ta niepewność. Pewnie jutro już wyników nie będzie i tak będę tu żyła w zawieszeniu. Czuję, że jestem. Tylko kwestia czy się utrzyma. Żadnych symptomow nadchodzącej miesiaczki.

coca

Ach ta niepewność. Pewnie jutro już wyników nie będzie i tak będę tu żyła w zawieszeniu. Czuję, że jestem. Tylko kwestia czy się utrzyma. Żadnych symptomow nadchodzącej miesiaczki.

Myśle ze kwestia nie tyle w tym, czy się utrzyma, ale jednak najpierw w tym, czy ta ciąża napewno jest. Test był niejednoznaczny a same odczucia… to tylko subiektywne odczucia niestety, żadne potwierdzenie czegokolwiek. Trzymam kciuki, żeby jednak była to wczesna ciąża

Mama_malarka

Przy czyms takim mialam dwie kreseczki po stymulacji. Ja dzis zaczelam swoja dawke clo i juz doczekac sie niw moge owu...
Ja przez swoje cienkie endo na wiele się nie nastawiam. Chociaż Pani dr stwierdziła, że może taka moja uroda i tak poprostu mam, bo bez problemu poczeliśmy już dwóch synów 🥰 może ta luteina trochę teraz wspomoże endo i coś z tego będzie, bo nie ukrywam, że moja druga ciąża to właśnie efekt ❤️ przy takim bólu. Czas pokaże ❤️

reklama

Aksamitka28

Hej dziewczyny, witam się z Wami w 1 dc 😀 tak bardzo czekałam na ten moment, minęły 2 miesiące od poronienia, więc po tej 🐵 zaczynamy ponownie starania 💪 drugi małpiszon przyszedł jak w zegarku. No zobaczymy co nam przyniesie lipiec, oby same dobre wieści, jak na razie jestem pozytywnie nastawiona ❤️
Ja się nie mogę doczekać na pierwszą @ po poronieniu 🤷 owu była w terminie jakby poronienie było @ ale @ już 3 dzień nie chce przyjść

Do góry