reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej dziewczyny 🙂 ja tydzień przed spodziewanym okresem odczuwałam objawy, ból piersi, biegunka, zgaga i wiedziałam że okres za rogiem. W 33dc test negatywny, w 37dc blada kreseczka, beta równa 19.9 😁 dzisiaj jadę powtórzyć betę, ale dopiero jak wyszła ta blada kreseczka to zaczęłam mieć strasznie dużo śluzu, robi mi się nie dobrze i mam czasem zawroty głowy 🙂 dlatego nie ma co zadręczać się testami przed terminem @, u mnie test wtedy nie wyszedł 🤷‍♀️
Trzymam kciuki za wszystkie!
Nie zadręczajcie się i nie szukajcie objawów zaraz po owulacji.
Mnie udało się dopiero po 11 miesiącach staram i 10 cyklach 😍❤ każdemu prędzej czy później się uda 😍
 
reklama
Hej dziewczyny 🙂 ja tydzień przed spodziewanym okresem odczuwałam objawy, ból piersi, biegunka, zgaga i wiedziałam że okres za rogiem. W 33dc test negatywny, w 37dc blada kreseczka, beta równa 19.9 😁 dzisiaj jadę powtórzyć betę, ale dopiero jak wyszła ta blada kreseczka to zaczęłam mieć strasznie dużo śluzu, robi mi się nie dobrze i mam czasem zawroty głowy 🙂 dlatego nie ma co zadręczać się testami przed terminem @, u mnie test wtedy nie wyszedł 🤷‍♀️
Trzymam kciuki za wszystkie!
Nie zadręczajcie się i nie szukajcie objawów zaraz po owulacji.
Mnie udało się dopiero po 11 miesiącach staram i 10 cyklach 😍❤ każdemu prędzej czy później się uda 😍
gratulacje a ile cykle twoje trwały ?
 
Hej dziewczyny jestem obecnie 10dpo i oczywiście nie umiem się doczekać @.... a wiec dzis zrobilam test... jeszcze się nie ekscytuje bo wiele testów dało dało fałszywy pozytywny. Nie wiem czy coś zobaczycie ale kreska pojawiła się jeszcze przed upływem 5 minut (gdzie na ulotce było napisane dczytac po 5 minutach)
Nie wiem kurcze co myśleć, chyba dopóki nie zobaczę grubej tłustej kreski to nie uwierzę.
Załączam zdjęcie ale nie wiem czy coś zobaczycie
20210614_063419.jpg
20210614_063454.jpg
 
Ja mam złe przeczucia(choć mocno wierze) [emoji110][emoji110]
Wczoraj takie kłucie jajnika i biały śluz. A Ty jak się czujesz?
Najlepiej się czymś zająć i nie myśleć tak. Ja również mialam ostatnio takie przeczucia.. teraz jest jakos inaczej, nie umiem tego opisać.. może to to, ze więcej czasu spędzam na powietrzu? Negatywne myśli już mnie tak nie łapią jak wcześniej. Czasem warto przewietrzyć głowę :)
 
Najlepiej się czymś zająć i nie myśleć tak. Ja również mialam ostatnio takie przeczucia.. teraz jest jakos inaczej, nie umiem tego opisać.. może to to, ze więcej czasu spędzam na powietrzu? Negatywne myśli już mnie tak nie łapią jak wcześniej. Czasem warto przewietrzyć głowę :)
O tak :) przed praca kawa na balkonie 😎 właśnie woda się gotuje
Smacznego kawusi Wam życzę
 
reklama
Hej dziewczyny 🙂 ja tydzień przed spodziewanym okresem odczuwałam objawy, ból piersi, biegunka, zgaga i wiedziałam że okres za rogiem. W 33dc test negatywny, w 37dc blada kreseczka, beta równa 19.9 😁 dzisiaj jadę powtórzyć betę, ale dopiero jak wyszła ta blada kreseczka to zaczęłam mieć strasznie dużo śluzu, robi mi się nie dobrze i mam czasem zawroty głowy 🙂 dlatego nie ma co zadręczać się testami przed terminem @, u mnie test wtedy nie wyszedł 🤷‍♀️
Trzymam kciuki za wszystkie!
Nie zadręczajcie się i nie szukajcie objawów zaraz po owulacji.
Mnie udało się dopiero po 11 miesiącach staram i 10 cyklach 😍❤ każdemu prędzej czy później się uda 😍
Jeszcze raz bardzo Ci gratuluję 🥰 Twoje dwie kreseczki wpuściły do mojej głowy nowe nadzieje, bo z każdym kolejnym cyklem zaczynałam już myśleć że zobaczenie ich jest trudniejsze niż wygranie szóstki w lotka 😅 A tu jednak dajesz nadzieję, że nawet w 10 cyklu może się udać 😁 Przypomnij mi, robiliście w międzyczasie jakieś badania czy coś? Czy po prostu akurat teraz zaskoczyło? Bo pamiętam że mieliście teraz na trochę odpuścić ale nie pamiętam czy wcześniej już coś działaliście u jakiś lekarzy :)
 
Do góry