• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staraczki 2021

reklama
O, to nie.
Ale też go bardzo lubię za podejście, za to, że jest miły, wytłumaczy, pożartuje, ale też w sumie zalecił nam rok starań bo jestem dopiero po 30tce.
I w sumie to czytałam o nim negatywne niektóre opinie i coraz bardziej się zastanawiam.
Zaczynam sobie pluć w brodę co z tą nadżerka i staraniami. Wcześniej się tym nie martwiłam i nie szukałam żadnych informacji, bo lekarz też nie zalecał nic robić, wykonywał USG, cytologię i zawsze było wszystko w porządku. Umówiłam się na najbliższy wolny termin do innego ginekologa i idę jutro na 8:30. Opinie ma różne, ale zobaczymy. Myślę, że w perspektywie czasu umowie się do tego z Kamiennogórskiej, którego polecała jedna z dziewczyn. Mam pakiet PZU, ale jego chyba nie obejmuje.
 
dziewczyny biorące progesteron: mam pytanie. Czy Wy tez ma Cie zawroty glowy okolo godziny po wzięciu tabketki? Masakra jakas 🙄 utrzymuje sie to okolo godziny- dwoch , okropne uczucie .
 
dziewczyny biorące progesteron: mam pytanie. Czy Wy tez ma Cie zawroty glowy okolo godziny po wzięciu tabketki? Masakra jakas [emoji849] utrzymuje sie to okolo godziny- dwoch , okropne uczucie .

Ja biorę na noc ale czasem trochę mija zanim pójdę spać i mi się nie zdarzyło [emoji6] ale chyba jest to jeden z możliwych działań nieporządanych [emoji849]
 
Hej witam się z Wami jako magister :D nareszcie koniec!
❤️
Z tej ulgi po obronie zaczął mnie boleć brzuch więc czekam na okres. Zrobiłam rano test, myślałam ze może jakimś szczęśliwym trafem będą dzisiaj dwie dobre wiadomości :p ale negatyw aż biel świeci nawet tych osławionych duchów kreski drugiej nie widać. Trudno, może następny miesiąc będzie "moim"
Z tej okazji chyba sobie dzisiaj nawet walnę jakiegoś drinka :D
Miłego weekendu!
Gratulacje!!!;🥳
 
reklama
Hej Dziewczyny,
Od wczoraj wieczora dopadł mnie ból brzucha w okolicy pod pępkiem, rozwolnienie i gazy.
Czy polecacie smecte, melisę?
Macie jakies sprawdzone sposoby. Chyba coś mi zaszkodziło, mąż się czuje dobrze
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry