reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Jak tam dziewczyny ? Które na dniach testują?😍
U mnie za 4 dni ma być @ i zawsze tydzien przed brzuch bolal a teraz nic czasem czuje jeden jajnik jak ciągnie..
Piersi tez zawsze tak bolały ,ze jak stanik ściągałam to z wielkim bólem a teraz delikatnie bola ale za to zyly widoczne na całych piersiach 🙊🤣
 
reklama
Nigdy nie zrozumiem zaleceń od któregoś dnia cyklu [emoji85] ja mam zalecone od określonego dnia PO OWULACJI. Jak długie masz cykle? Miałaś już jakiś monitoring? Kiedy masz owulacje? I w jakim celu luteina?
Luteina w celu regulacji cyklu. Od dwóch cykli się wydłużyło - 40-50dni. Wcześniej cykle 30-31 dniowe, owulacja w 17-18 dni, potwierdzona kilkukrotnie monitoringiem. Czyli co miesiąc masz monitoring w celu potwierdzenia owulacji czy testy?
 
Dziewczyny czyli jak zalecono Wam przyjmowanie luteiny? Ja mam od 19dnia cyklu przez 10dni 2xdziennie 1 tabletka podjezykowo bez monitoringów … zmienić lekarza?
Jeśli starasz się o dziecko to lekarz ewidentnie ci w tym nie pomaga. Jeśli masz nieregularne cykle to nie radzę brać luteiny bez monitoringu bo twoje starania mogą się rozciągnąć w czasie. Luteinę bierze się po owulacji a jeśli ona ci się przesunie to cykl stracony 🤷‍♂️
 
Luteina w celu regulacji cyklu. Od dwóch cykli się wydłużyło - 40-50dni. Wcześniej cykle 30-31 dniowe, owulacja w 17-18 dni, potwierdzona kilkukrotnie monitoringiem. Czyli co miesiąc masz monitoring w celu potwierdzenia owulacji czy testy?

Nie, przez kilka miesięcy rownolegle do monitoringu sprawdzalysmy inne metody, żebym nie musiała co miesiąc chodzić na monitoringi. Ale ja plamie od 1dpo wiec w zasadzie mogłabym nic nie robić a i tak wiem kiedy owu była [emoji6]
 
Jeśli starasz się o dziecko to lekarz ewidentnie ci w tym nie pomaga. Jeśli masz nieregularne cykle to nie radzę brać luteiny bez monitoringu bo twoje starania mogą się rozciągnąć w czasie. Luteinę bierze się po owulacji a jeśli ona ci się przesunie to cykl stracony [emoji2369]

Niekoniecznie. Taka dawka luteiny nie musi zablokować owulacji (ale może) poza tym np. przy cyklu bezowulacyjnym nie zrobi to różnicy. Nie sadze by koleżanka miała 22 dniowa fazę lutealna, wiec albo nie mam owulacji, albo owulacja jest bardzo późno i jeśli nie chce stracić połowy cykli w roku to warto poświecić chwile na regulacje.
 
Dziewczyny ja tak z innej beczki. W czwartek dostałam okres, a kilka dni przed byłam na basenie i chyba zlapalam jakąś infekcje intymna. Kupiłam dzisiaj w aptece iladian. Myślicie ze mogę już użyć czy poczekać na koniec @?
 
Dziewczyny ja tak z innej beczki. W czwartek dostałam okres, a kilka dni przed byłam na basenie i chyba zlapalam jakąś infekcje intymna. Kupiłam dzisiaj w aptece iladian. Myślicie ze mogę już użyć czy poczekać na koniec @?
Ja używałam gdy już krwawienie było mniejsze. Tylko nie wiem co ze skutecznością, czy coś pomagał czy wyciekało wszystko z krwią miesiączkową.
 
A u nas starania wstrzymane, mąż wczoraj się rano zaszczepił johnsonem a od 16 już gorączka, leży w łóżku ledwo żywy. Mam nadzieję, że mu szybko przejdzie. Test pozytywny był w czwartek, były wtedy starania, w środę też to może nic straconego :) ale facetom też zależy, wczoraj taki ledwo żywy mówił, że chodź spróbujemy może dam radę bo szkoda żeby przez jego niedyspozycję stracić miesiąc. Ale już mu dałam spokój bo to nie fabryka.
 
reklama
Hej dziewczyny 🌷 czy używa któraś przepisow/książki z akademii płodności? Sprawdza się to wam/pomogło to komuś ? Czy jedzenie wam smakuje? Jakiej konkretnie książki używacie? 😊
 
Do góry