reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Powiem Wam dziewczyny, że coraz bardziej wkurzam się na własny cykl :/
Wszystko się rozregulowało po biochemicznej.
Dni płodne (chyba) przyszły dużo wcześniej, były bardzo skąpe.
Wystąpiło u mnie plamienie, które w kwietniu wskazywało na implantację, a teraz testy ciążowe wychodzą negatywne.
Robiłam ostatnich kilka dni również testy owu, żeby mieć pewność i jeszcze o ile 19 i 20.06 można było powiedzieć, że są na jakieś 70% dodatnie, tak dzisiaj blada kreska, więc test ujemny (przynajmniej tyle wiem, że już dawno po płodnych).
Mam dzisiaj 26dc, a od kilku dni pobolewają mnie jajniki, boli w krzyżu i ogólnie łapią mnie skurcze jak na okres, który wg ilości dni sprzed biochemicznej powienien przyjść za jakieś dwa tygodnie.
Chodzę tylko i się denerwuję, bo nie poznaję własnego organizmu...
 
Hej dziewczyny, termin @ na jutro, ale dziwnie sie czułam w piątek i zrobiłam test. W sobotę beta 85,6. Drugi test dziś. Na zdjęciu jeden i drugi ;) to nasza trzecia próba po biochemie i pustym jaju płodowym. Nie mamy jeszcze dzieci. [emoji846] jutro idę na druga betę bo dziś nie mogłam.
IMG_20210621_171207.jpeg
 
reklama
Do góry