reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dziewczyny, nie mogę w to uwierzyć [emoji33] Cała się trzęsę. Kupiłam dzisiaj 2 testy z myślą o jutrzejszym testowaniu, ale nie wytrzymałam i jeden zrobiłam dzisiaj - jest pozytywny [emoji50][emoji50]

Kreseczka jest jasna, bo to popołudniowy mocz i owu mi się spóźniła w tym cyklu, ale jest! Mąż potwierdza, a on mi zawsze wybijał z głowy, jak widziałam jakieś cienie. Jutro rano powtórzę i oby było już pięknie widać, ale ciągle nie mogę w to uwierzyć [emoji7]

Gratuluje, super wiadomość! 🥰
 
Ostatnia edycja:
Dobra dziewczyny, wczoraj wg kalendarzyka, aoki, obserwacji była owu.. przenoszę się że staraniami z Wami na lipiec.. maz miał "drobny" wypadek w domu i nie możemy na razie działać, a raczej wątpię, żeby stał się cud.. przytulanki były, ale 3 dni przed owu.. więc niby szansa jest, jednak znając moje zezowate szczęście..
Trzymam kciuki za wszystkie kobitki.. a lipcowe staraniątka dajemy czadu w lipcu..
 
reklama
To prawda, ale wiesz nie nastawiam się 😉 ostatnio ciężko mi sobie wyobrazić ze w ogole kiedykolwiek się uda, więc kompletnie nie myślę o tym, że a może jednak. Co ma być to będzie 😉
Oj tak. Mam to samo.. ale jakie będzie zaskoczenie gdy na prawdę się uda!😀 Bardzo dobrze że o tym nie myślisz. Nie myśl, po co :) to nic nie da. Teraz ciepło, lato pełną parą człowiek roboty ma w ogrodzie, na podwórku to nie ma czasu na głupoty. Ja też aby biorę tabletki tak jak zakazane, jak przychodzi wieczór to padam jak kawka, nawet Nie czytam tych wszystkich artykułów w internecie o staraniach już :D na lepsze mi to wychodzi 😉
 
Do góry