reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Idź za ciosem i walcz o umowę! Ciąża to nie przestępstwo. Ja dostałam awans i zaraz zaszłam, później poronienie, szef się dowiedział i miał pretensje, że awans itd a ja w ciążę zachodzę. Nawet nie zapytał jak się czuję. I wygarnęłam mu jakim jest ch*"" a on nawet mnie nie zwolnił bo nie znajdzie lepszego pracownika. Trzeba wierzyć w siebie!
Trzymam kciuki i za Twoją umowę i za ciążę [emoji16]
O matko, do za ***. Ocknął się chociaż i przeprosił?
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny, gratuluję [emoji977] szczęśliwcom [emoji173]
Ja wczoraj i dziś spałam jak zabita, po tych burzach powietrze na wieczór chłodniejsze i od razu lepiej się śpi. Do @ 2 dni, żadnych objawów nie czuję.
Co do pracy to ja od siebie dodam, że możemy próbować sobie wszystko zaplanować, ale życie i tak zweryfikuje. Ja już się nauczyłam, żeby za dużo nie planować i że będzie co ma być. Co mogę to robię, żeby zabezpieczyć przyszłość i wierzę, że jak się w końcu uda, to bez względu na okoliczności sobie z mężem poradzimy. Praca jest ważna, ale dziś jest, a jutro jej nie ma - dlatego nie podporządkowuję pod nią moich starań.

Już się nie mogę doczekać 17:00 i słodkiego lenistwa w weekend [emoji3] a jak wasz weekend się zapowiada?
Jesteśmy w podobnym dniu cyklu [emoji4] u mnie 4 dni do @.
Ja Jutro jadę nad morze odpocząć. Choć przede mną min 10h drogi [emoji16]
 
Hej dziewczyny 😉 mam pytanie do tych co biorą ovitrelle. Wczoraj miałam pęcherzyk 18 mm, bardzo wolno rośnie (1-1.5mmna dobę). W niedzielę mam wziąć zastrzyk. I pytanie do was. Co jeśli pęcherzyk pęknie wcześniej? Bo nie wiem przy jakiej wielkości pęka i czy wg pęka. Czy ten zastrzyk nie zaszkodzi?

Proszę pomóżcie. 🌷🌷🌷
 
Idź za ciosem i walcz o umowę! Ciąża to nie przestępstwo. Ja dostałam awans i zaraz zaszłam, później poronienie, szef się dowiedział i miał pretensje, że awans itd a ja w ciążę zachodzę. Nawet nie zapytał jak się czuję. I wygarnęłam mu jakim jest ch*"" a on nawet mnie nie zwolnił bo nie znajdzie lepszego pracownika. Trzeba wierzyć w siebie!
Trzymam kciuki i za Twoją umowę i za ciążę [emoji16]
W sumie masz rację. Z resztą pracuje tu już rok, więc nikt mi nie może zarzucić, że przyjęłam się tylko po to, żeby zaraz być w ciąży. Co do twojego szefa, to aż brak mi słów. Co za cham! Ciekawe, czy gdyby chodziło o jego partnerkę, to też by się tak zachował.
Szef mojego męża miał problem z tym, że mąż chciał 2 dni więcej wolnego niż planowe 2 tygodnie po moim pierwszym porodzie, nie było mowy o jeszcze dłuższym wolnym, a nasz synek walczył o życie na OIOMie. Jak wrócił do domu, to mąż już musiał chodzić do pracy. Ale jak żona szefa rodziła, to było oczywiste, że ma wolne i bierze je teraz kiedy tylko potrzebuje jak żona ma gorszy dzień, bo musi jej pomóc przy dziecku.
 
Dziewczyny, a czy stymulacje można przerwać od tak, z cyklu na cykl?
Wyjeżdżam w przyszłym miesiącu i nie będę miała za bardzo jak udać się na kontrolne USG 🤷‍♀️
Przerwać można, ale z tego co wiem musi być wtedy przerwa przed kolejna stymulacja. Zapytaj jeszcze lekarza co w takim przypadku zrobić. Ja zawsze jak wyjeździłam to omawiałam że swoją gin jak zaplanować dany cykl 🙂
 
Ja to w ogóle miałam taki szatański plan, że jak zajdę w ciążę to wyjedziemy na miesiąc za granicę. Ale jak tu wyjechać na L4 to nie wiem 😂

Też patrzycie ciągle na swoje kalendarzyki? Ja zaznaczam stosunki, info o wielkości pęcherzyka też sobie wrzuciłam, bo nie pokrywa się z teoretycznym terminem owulacji i mimo że robiłam już to sto razy, liczę ciągle jaka jest szansa na zapłodnienie w tym cyklu 🤦🏽‍♀️
 
Ja to w ogóle miałam taki szatański plan, że jak zajdę w ciążę to wyjedziemy na miesiąc za granicę. Ale jak tu wyjechać na L4 to nie wiem 😂

Też patrzycie ciągle na swoje kalendarzyki? Ja zaznaczam stosunki, info o wielkości pęcherzyka też sobie wrzuciłam, bo nie pokrywa się z teoretycznym terminem owulacji i mimo że robiłam już to sto razy, liczę ciągle jaka jest szansa na zapłodnienie w tym cyklu 🤦🏽‍♀️
Ja ogólnie stosunki zaznaczam, ale w tym mieisiącu już sobie powiedziałam, ze nie chce mi się zaglądać w kalendarz i analizwoać tego, jakie są szanse etc.. nie wiem jak mi to wyjdzie :D Ale stosunki będę zaznaczać, bo robiłam to nawet jak się nie staraliśmy :D
 
Dziewczyny, a czy stymulacje można przerwać od tak, z cyklu na cykl?
Wyjeżdżam w przyszłym miesiącu i nie będę miała za bardzo jak udać się na kontrolne USG 🤷‍♀️


Skonsultuj sie z lekarzem, bo generalnie mozna ale kazdy przypadek jest inny. Tym bardziej jesli bierzesz inne leki nie tylko te na stymulację np. Progesteron.
Mi ginek mowil ze stymulacja moze (ale nie musi) rozlegulowac nasze naturalne cykle po skończeniu stymulacji.
 
reklama
Witam, jestem już po jednym poronieniu , teraz jestem w kolejnej ciąży tylko ze testy wychodzą codziennie bardzo słabe.. 22.06 powinnam dostać okres , pobolewa mnie brzuch jak na okres , testy w załączniku z 22,24 i 25.06 czyli na becie byłam 24 i wyszła 27,4 w sobotę powtórzę betę ale boje się ze coś jest nie tak..
 

Załączniki

  • 7183C241-B468-4F13-AB17-0863E86C4278.jpeg
    7183C241-B468-4F13-AB17-0863E86C4278.jpeg
    1 MB · Wyświetleń: 96
Do góry