reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Nigdy. W poprzednim cyklu miałam odrobinę podbarwiony śluz na kilka-kilkanaście godzin przed rozpoczęciem nowego, ale zdarzyło mi się to pierwszy raz. U mnie po prostu pojawia się krwawienie ;)
Wlasnie dla mnie to jest niesamowite, że te cykle tak się mogą różnić między sobą. Raz jest tak, raz tak. Nigdy nie mów nigdy jak to mówią hehe😋😋
 
reklama
Wlasnie dla mnie to jest niesamowite, że te cykle tak się mogą różnić między sobą. Raz jest tak, raz tak. Nigdy nie mów nigdy jak to mówią hehe😋😋
Hmmm ja mam czasem podbarwiony śluz parę godzin, a czasem od razu krwawienie. Jednakże myślę, że to bardziej kwestia, czy wetknę palec między wargi i zauważę, czy jednak po prostu zorientuje się po lepkim w gaciach, bądź co gorzej w pościeli brrrr
 
Dziękuję 😘 Dziewczyny i wy nie traćcie nadziei. Nie wiem jaki jest wasz stosunek do wiary, ja sama ostatnio za bardzo nie praktykuje, ale w najgorszych momentach w życiu, modlitwa, ale taka rozpaczliwa gorąca modlitwa, zawsze przyniosła dobre skutki. Jest taki profil na Instagramie: @przyklejeni
To młode małżeństwo, bardzo wierzące, które miało właśnie problem z zajściem w ciążę. Ale udało się im, mimo komplikacji i przedwczesnego porodu, maja piękna córkę. Myślę że możecie otrzymać tam dużo wsparcia i spróbujcie z tą modlitwą... Wiem, że może się to wydawać surrealistyczne, ale podobno jeżeli podczas modlitwy komuś się wybaczy, to znaczy że jesteśmy gotowi przyjąć łaskę o którą prosimy 🙂
Wklejam screen z jednego z ich postów
Jak długo się starałaś? To był naturalny cykl czy stymulowany? 😊
 
Ja zawsze miałam 7dniową @. Szczerze mówiąc nie wiem czy zawsze od razu krwawiłam, czy miałam też plamienia. Nie zwracałam na to uwagi. Przez 5 lat byłam na NuvaRingu gdzie miałam bardzo skąpe miesiączki i dopiero niedawno zauważyłam, że mój początek @ to bardziej plamienie. Ale czy tak było zawsze, nie wiem...
 
Dziewczyny, nadrabiałam was kilka dni 😅 bo nie miałam zbytnio czasu... I tak jak kiedyś pisałyśmy, od owu do @ czas się ciągnie niemiłosiernie, a od @ do owu przelatuje w chwilę...mi właśnie tak przeleciało, patrzę a tu 11dc :O w tym cyklu nie robię testów owu, jakoś tak z cyklu na cykl coraz mniej wierzę i odpuszczam, co będzie to będzie. Nawet starać mi się za bardzo nie chce 🤷‍♀️ trudno, chyba już potrzebuję wakacji, resetu i powrotu z nowymi siłami. Może w nast tyg przedłużony weekend uda się wyskoczyć 🙂
 
A ja mam takie pytanko z innej beczki. Czy to normalne, że miesiączka trwa 3-4dni i jest mocna jedynie w 1 dniu, a potem po prostu ..skąpa? Zawsze miałam krótkie miesiączki ale bardziej obfite niż teraz. 🤔 może taka ma natura
 
reklama
A masz dawkę 1mg czy 2 mg ?😉 Odczuwasz cokolwiek? Można pić alkohol przy tym leku ?
2mg. Nic nie odczuwam ;) nie wiem czy można, zapewne nie tak jak do wszystkich leków jakie istnieją 😂 ale ja raczej na to nie patrze, bo nie pije alkoholu. Jak mam czasami ochotę na piwo smakowe, albo lampkę wina to po prostu wypijam i nie patrze na to że brałam estrofem ;)
 
Do góry