reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Tule z całych sił, gdybyś potrzebowała pogadać albo dopytać to służę pomocą. Niedawno przechodziła ma to samo [emoji174][emoji174][emoji174][emoji174]
Dziewczyny, wracam do Was z opuchnietymi od płaczu oczami[emoji17] moja bajka nie trwała długo. Lekarz stwierdził wczoraj puste jajo. Jestem już w szpitalu i będę dzisiaj miała zabieg [emoji17] czuje się jak wrak człowieka, dokładnie rok temu też byłam w tym miejscu z powodu obumarlej ciąży i historia zatoczyła koło [emoji29]
 
reklama
Dziewczyny, wracam do Was z opuchnietymi od płaczu oczami[emoji17] moja bajka nie trwała długo. Lekarz stwierdził wczoraj puste jajo. Jestem już w szpitalu i będę dzisiaj miała zabieg [emoji17] czuje się jak wrak człowieka, dokładnie rok temu też byłam w tym miejscu z powodu obumarlej ciąży i historia zatoczyła koło [emoji29]

Przykro mi Kochama [emoji26] Trzymaj się! [emoji3590]
 
Czyli u mnie jeśli faza lutealna była prawidłowa (14dni) to przypadkowo teraz przez clo ją sobie wydłużyłam [emoji21] Moja faza lutealna trwa już 18dni
Teoretycznie wszystko jest możliwe, u mnie cykle mają 24 dni, owu 11-13 dc, na stymulacji miałam dojrzała komórkę w 9dc i zastrzyk, a owu była 10-11 dc, cykle nadal 24 dni. Tylko ja zawsze po 14 dniach od zastrzyku robiłam test i jak byl negatywny to odstawiałam luteinę i prolutex.

A który masz dc? I jak dlugie masz cykle? Bierzesz luteinę? Robiłaś test?
 
Dziewczyny, wracam do Was z opuchnietymi od płaczu oczami[emoji17] moja bajka nie trwała długo. Lekarz stwierdził wczoraj puste jajo. Jestem już w szpitalu i będę dzisiaj miała zabieg [emoji17] czuje się jak wrak człowieka, dokładnie rok temu też byłam w tym miejscu z powodu obumarlej ciąży i historia zatoczyła koło [emoji29]
Strasznie mi przykro [emoji3064] ściskam cię mocno [emoji173]
 
Dziewczyny, wracam do Was z opuchnietymi od płaczu oczami😔 moja bajka nie trwała długo. Lekarz stwierdził wczoraj puste jajo. Jestem już w szpitalu i będę dzisiaj miała zabieg 😔 czuje się jak wrak człowieka, dokładnie rok temu też byłam w tym miejscu z powodu obumarlej ciąży i historia zatoczyła koło 😓
Tak bardzo Ci współczuję. straszne ile niektóre z nas muszą wycierpieć.
To takie niesprawiedliwe.
Bardzo Cie mocno ściskam.
Wiem, że nie wszyscy tu jestesmy wierzacy, ja sama miewam potezne kryzysy wiary, ale pomodle sie za Ciebie Stelle i za nas wszystkie z forum, dzisiaj i jutro na mszy świętej.

Życze milego (albo chociaz w miare spokojnego) weekendu!
 
2mg. Nic nie odczuwam ;) nie wiem czy można, zapewne nie tak jak do wszystkich leków jakie istnieją 😂 ale ja raczej na to nie patrze, bo nie pije alkoholu. Jak mam czasami ochotę na piwo smakowe, albo lampkę wina to po prostu wypijam i nie patrze na to że brałam estrofem ;)
Ja dziś Idę na wesele, dlatego pytam. Kierowca ogarnięty już 😅 myślę że można. Np przy takiej metformine też można. To ani antybiotyk ani jakiś silny lek. Ale dreszczyk jest😂
 
Teoretycznie wszystko jest możliwe, u mnie cykle mają 24 dni, owu 11-13 dc, na stymulacji miałam dojrzała komórkę w 9dc i zastrzyk, a owu była 10-11 dc, cykle nadal 24 dni. Tylko ja zawsze po 14 dniach od zastrzyku robiłam test i jak byl negatywny to odstawiałam luteinę i prolutex.

A który masz dc? I jak dlugie masz cykle? Bierzesz luteinę? Robiłaś test?
Dziś mam 34dc przy cyklach 28-29 dniowych raczej są reguralne wcześniej 2 razy mi się spóźnił okres o tydzień (stres i cykl bezowulacyjny) test robiłam 14dpo i 18dpo, nie biorę jeszcze luteiny ani duphastonu to był mój pierwszy cykl stymulowany clo
 
Dziewczyny, wracam do Was z opuchnietymi od płaczu oczami😔 moja bajka nie trwała długo. Lekarz stwierdził wczoraj puste jajo. Jestem już w szpitalu i będę dzisiaj miała zabieg 😔 czuje się jak wrak człowieka, dokładnie rok temu też byłam w tym miejscu z powodu obumarlej ciąży i historia zatoczyła koło 😓
Tak bardzo mi przykro 😔 Trzymaj się!
 
Dziś mam 34dc przy cyklach 28-29 dniowych raczej są reguralne wcześniej 2 razy mi się spóźnił okres o tydzień (stres i cykl bezowulacyjny) test robiłam 14dpo i 18dpo, nie biorę jeszcze luteiny ani duphastonu to był mój pierwszy cykl stymulowany clo
Niestety nigdy do końca nie wiesz jak zareaguje twój organizm, a miałaś zastrzyk na pękniecie? Kontrolowałas czy pękl pęcherzyk?
 
reklama
Do góry