reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Niestety nigdy do końca nie wiesz jak zareaguje twój organizm, a miałaś zastrzyk na pękniecie? Kontrolowałas czy pękl pęcherzyk?
Nie miałam zastrzyku, pęcherzyk pękł sam, na monitoringu byłam "świeżo po" było ciało żółte i śladowe ilości płynu w zatoce Douglasa, no nic będę musiała czekać na rozwój sytuacji 🤷🏻‍♀️
 
reklama
Ja dziś Idę na wesele, dlatego pytam. Kierowca ogarnięty już 😅 myślę że można. Np przy takiej metformine też można. To ani antybiotyk ani jakiś silny lek. Ale dreszczyk jest😂
Ja nie ryzykuję , odkąd biorę metforminę to odstawiłam alkohol całkowicie, po co kusić los?
Screenshot_20210626_102246.jpg
 
Kobietki, jak wklepujecie w kalendarzyk starania jeśli było to jakoś po północy? 😜 Jako ten dzień który nadal trwa, czy ten już po północy? Dużej różnicy to nie robi, ale tak z ciekawości pytam, nie wiem jak jest w innych apkach.
 
A ja zadam głupie pytanie...nie czujecie się głupio kupując po raz "x" test ciążowy w tej samej aptece :D powiem wam, że ja już się głupio czuje jak aptekarka u nas w aptece się dziwnie na mnie patrzy jak wchodzę, jakby już wiedziała co podać. Muszę chyba zamówić przez neta testy albo zacząć chodzić po różnych aptekach w pobliskim mieście haha tak samo miałam jak szłam drugi miesiąc z kolei na betę do tego samego lab...:)
 
Dziewczyny, wracam do Was z opuchnietymi od płaczu oczami😔 moja bajka nie trwała długo. Lekarz stwierdził wczoraj puste jajo. Jestem już w szpitalu i będę dzisiaj miała zabieg 😔 czuje się jak wrak człowieka, dokładnie rok temu też byłam w tym miejscu z powodu obumarlej ciąży i historia zatoczyła koło 😓
Boze jak mi przykro 😔😔
Przytulam mocno! Trzymaj sie ❤️
 
Kobietki, jak wklepujecie w kalendarzyk starania jeśli było to jakoś po północy? 😜 Jako ten dzień który nadal trwa, czy ten już po północy? Dużej różnicy to nie robi, ale tak z ciekawości pytam, nie wiem jak jest w innych apkach.
Ja wklepuje tak jakby kalendarzowo, 00:05 już na nowy dzień, w sumie żadna różnica :) bo czasami można zacząć mizianka przed połnocą, skończyć po :D
 
A ja zadam głupie pytanie...nie czujecie się głupio kupując po raz "x" test ciążowy w tej samej aptece :D powiem wam, że ja już się głupio czuje jak aptekarka u nas w aptece się dziwnie na mnie patrzy jak wchodzę, jakby już wiedziała co podać. Muszę chyba zamówić przez neta testy albo zacząć chodzić po różnych aptekach w pobliskim mieście haha tak samo miałam jak szłam drugi miesiąc z kolei na betę do tego samego lab...:)
Ja wpisuje w taki dzień jaki mi aplikacja poda jak już jest po północy, nie zastanawiam się nad tym zbytnio 😉
 
reklama
Dziewczyny, wracam do Was z opuchnietymi od płaczu oczami😔 moja bajka nie trwała długo. Lekarz stwierdził wczoraj puste jajo. Jestem już w szpitalu i będę dzisiaj miała zabieg 😔 czuje się jak wrak człowieka, dokładnie rok temu też byłam w tym miejscu z powodu obumarlej ciąży i historia zatoczyła koło 😓
Tak mi przykro 😢 nawet nie umiem wyobrazić sobie co przeżywasz 😞 3maj sie cieplutko i pamietaj, że nie jesteś sama. Jest wiele kobiet które przechodzą podobne piekło, a pozniej udaje im się donosci zdrowiutka ciążę wiec na Ciebie na pewno tez przyjdzie czas 💜😘 jestem przekonana że los wynagrodzi Ci to wszystko już niebawem! Przytulam mocno! 🤗
 
Do góry