reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Witam, chciałam się doradzić 😊 pierwsza ciąże 2 miesiące temu poroniłam. Teraz jest szansa ze mogło dojść do zapłodnienia. Dokładnie jestem 5 dzień po owulacji według kalendarzyka. Przy każdym cyklu pobolewa mnie podbrzusze, mój ginekolog nie zwraca na to uwagi, mówi ze ze mną wszystko Ok i próbować. Mam pytanie do Was, czy powinnam brac jakieś leki podtrzymujące ciąże? Tak naprawdę nie wiem czy wogole doszło do zapłodnienia bo jeszcze dużo za wcześnie na badania bety. Ale czy profilaktycznie zażywać jakieś leki czy to jeszcze za wcześnie ? Pozdrawiam
 
reklama
Witam, chciałam się doradzić 😊 pierwsza ciąże 2 miesiące temu poroniłam. Teraz jest szansa ze mogło dojść do zapłodnienia. Dokładnie jestem 5 dzień po owulacji według kalendarzyka. Przy każdym cyklu pobolewa mnie podbrzusze, mój ginekolog nie zwraca na to uwagi, mówi ze ze mną wszystko Ok i próbować. Mam pytanie do Was, czy powinnam brac jakieś leki podtrzymujące ciąże? Tak naprawdę nie wiem czy wogole doszło do zapłodnienia bo jeszcze dużo za wcześnie na badania bety. Ale czy profilaktycznie zażywać jakieś leki czy to jeszcze za wcześnie ? Pozdrawiam
Przepraszam, ale wydaje mi się, że o leki powinnaś pytać lekarza. Nie brałam nic na własną rękę, żeby sobie przypadkiem nie rozregulować cyklu.
 
Przepraszam, ale wydaje mi się, że o leki powinnaś pytać lekarza. Nie brałam nic na własną rękę, żeby sobie przypadkiem nie rozregulować cyklu.
Tak, do lekarza się zgłoszę ale myślałam ze któraś z Was już przy staraniach miała leki przepisane przez lekarza czy dopiero przy potwierdzeniu ciąży przez badania z krwi 😉
 
Tak, do lekarza się zgłoszę ale myślałam ze któraś z Was już przy staraniach miała leki przepisane przez lekarza czy dopiero przy potwierdzeniu ciąży przez badania z krwi 😉
Po to się chodzi do lekarza
Ze w sytuacji kiedy podejrzewa ze możesz mieć problemy z zagnieżdżenie czy utrzymaniem ze przepisuje Ci leki i dostajesz inatrukcje
🤦‍♀️
 
Bóle wczoraj były tak silne że pojechałam na IP, zbadał mnie ginekolog i mówi że on nic niepokojące nie widzi, później znow mnie jakiś lekarz badał i stwierdził ucisk na nerw przepisali leki przeciwbólowe i rozluźniające mięśnie i do domu
To dobrze że nie wyszło nic ginekologicznego!
Mam pytanie,
*czy luteina dopochwowo powoduje wzrost progesteronu we krwi? 🙂🌷
* czy was też po owulacji boli brzuch (przez kilka dni) ?
Mnie zaczął boleć w okolicach ouwlki po zabiegu łyżeczkowania, wcześniej nigdy nic nie miałam, a teraz najczęściej jest choć nie zawsze.
U mnie tak samo.. Dziś długa rozmowa z mężem na ten temat i nie mam pojęcia co mam zrobić, żeby odpuścić.. A boję się, że głowa będzie mnie hamować i tu będzie tkwił problem.. [emoji17] Też jestem ciekawa.. Myślę, że odpuszczenie może wynikać wyłącznie z uwierzenia, że chyba jednak nie jest nam dane być mama, a do tego momentu się chwilę dochodzi.. Ewentualnie inne sytuację życiowe które z jakiegoś powodu nagle stają się bardziej priorytetowe. W żadnym innym wypadku nie widzę możliwości odpuszczenia.. A powtarzanie sobie, że się odpuszcza to ściemnianie samemu sobie [emoji18]
Myślę że właśnie na tym polega to odpuszczanie, przynajmniej w moim przypadku, pojawiły się bardziej priorytetowe rzeczy i takie pogodzenie się trochę że MOŻE się nigdy naturalnie nie udać, ale nie oznacza to rezygnacji i załamywania się, wręcz przeciwnie, taki trochę spokój :) Ale w okolicy okresu faktycznie mimo wszystko jest czas oczekiwania i to się chyba nie zmieni mając jakąkolwiek nadzieję na dziecko.
 
reklama
I ja też Kraków 🙋‍♀️
Po to się chodzi do lekarza
Ze w sytuacji kiedy podejrzewa ze możesz mieć problemy z zagnieżdżenie czy utrzymaniem ze przepisuje Ci leki i dostajesz inatrukcje
🤦‍♀️
Mój lekarz twiedzi ze nie potrzebuje leków i takie sytuacje jak miała miejsce u mnie dwa miesiące temu się zdążają 🤷🏼‍♀️ Chyba pójdę do innego lekarza skonsultować się
 
Do góry