reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Mój lekarz twiedzi ze nie potrzebuje leków i takie sytuacje jak miała miejsce u mnie dwa miesiące temu się zdążają 🤷🏼‍♀️ Chyba pójdę do innego lekarza skonsultować się
Najważniejsze to mieć dobry kontakt z lekarzem i nie krępować się zastanawiając się czy wypada Ci o coś zapytac
Jak nie czujesz z nim flow
To idź do innego lekarza
Powodzenia 😉
 
reklama
Mój lekarz twiedzi ze nie potrzebuje leków i takie sytuacje jak miała miejsce u mnie dwa miesiące temu się zdążają 🤷🏼‍♀️ Chyba pójdę do innego lekarza skonsultować
Po pierwszej stracie lekarze rzadko się przejmują, tym bardziej po biochemicznej. Aczkolwiek nie mówię tego z doświadczenia, a obserwacji tego co dziewczyny piszą na forum. Ja zawsze mówię, że w przypadku wątpliwości najlepiej skonsultować się jeszcze z innym lekarzem.
 
Witam, chciałam się doradzić 😊 pierwsza ciąże 2 miesiące temu poroniłam. Teraz jest szansa ze mogło dojść do zapłodnienia. Dokładnie jestem 5 dzień po owulacji według kalendarzyka. Przy każdym cyklu pobolewa mnie podbrzusze, mój ginekolog nie zwraca na to uwagi, mówi ze ze mną wszystko Ok i próbować. Mam pytanie do Was, czy powinnam brac jakieś leki podtrzymujące ciąże? Tak naprawdę nie wiem czy wogole doszło do zapłodnienia bo jeszcze dużo za wcześnie na badania bety. Ale czy profilaktycznie zażywać jakieś leki czy to jeszcze za wcześnie ? Pozdrawiam
Witaj;) jesli chodzi o leki na podtrzymanie ciazy, to na pewno nic na własna reke! Mozesz sie sumplementowac kwasem foliowym metylowanym, wit D i to tyle jesli chodzi o „wspomagacze”.
te bole podbrzusza to przez caly cykl? Okoloowulacjyne? Czy jak?
 
Tak, do lekarza się zgłoszę ale myślałam ze któraś z Was już przy staraniach miała leki przepisane przez lekarza czy dopiero przy potwierdzeniu ciąży przez badania z krwi 😉
Spora Czesc z nas bierze leki w trakcie starania, ale kazda z nas inne leki, na co innego bo kazdy organizm jest inny i kazdy potrzebuje indywidualnej diagnostyki i leczenia ;)
Moze warto wybrac sie do innego ginekologa. Robilas jakies badania hormonalne przed staraniami?
 
Spora Czesc z nas bierze leki w trakcie starania, ale kazda z nas inne leki, na co innego bo kazdy organizm jest inny i kazdy potrzebuje indywidualnej diagnostyki i leczenia ;)
Moze warto wybrac sie do innego ginekologa. Robilas jakies badania hormonalne przed staraniami?
Nie robiłam bo lekarz stwierdził ze narazie nie ma potrzeby 🤷🏼‍♀️ Takie ma podejście ten lekarz. Dlatego dziś pójdę skonsultować się z innym
 
reklama
Potrzebuje abyście podniosły mnie na duchu. Staram się kontrolować ta owulację i nic nie wychodzi jajniki szaleją jak chcą. Stracilam jakąkolwiek nadzieję na to zw w tym miesiącu coś będzie. Mam już dosyć wyczekiwania na owulację a potem na ciąże której nie ma. Męczy mnie to i mam dosc a z drugiej strony dalej ta glupia nadzieja gdzieś się pojawią. Okres dopiero 18tego wiec kupa czasu jeszcze i już mam dosc naprawdę dość ;(( a jednak nie umiem odpuścić.... jakie to beznadziejne jest. Pocieszam się ze juz jedno dziecko mam i że w sumie są osób w gorszej sytuacji a jednak siedzi to we mnie tak że mam ochotę krzyczeć i płakać jednocześnie. Taki stres moze wpływać na owulację i okres. Jak się nie dać zjeść tym emocjom? Jak wyluzować?
 
Do góry