Sama dokładnie nie wiem ale kupiłamO co chodzi z tym ananasem?![]()
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Sama dokładnie nie wiem ale kupiłamO co chodzi z tym ananasem?![]()
To ja chyba mam ostatnio podświadomie ochotę na ananasaSama dokładnie nie wiem ale kupiłamKobiety starające się o potomstwo w fazie lutealnej powinny jeść świeże ananasy. Zawierają one substancję zwaną bromeliną, która działa przeciwzapalnie i pomaga zagnieździć się jajeczku.
i ja sobie jadłam w okolicy owulacji akurat.
Haha bo dopiero dzisiaj wrzuciłam avatarkaTaaaak, pamietam ze pisałyśmy tu o tym, tylko nie poznałam dziś w pierwszej chwili Twojego avatarkamoja forumowa siostra bliźniaczka!
No to w czasie następnych dni plodnych (oby nieSama dokładnie nie wiem ale kupiłamKobiety starające się o potomstwo w fazie lutealnej powinny jeść świeże ananasy. Zawierają one substancję zwaną bromeliną, która działa przeciwzapalnie i pomaga zagnieździć się jajeczku.
i ja sobie jadłam w okolicy owulacji akurat.
PięknieCześć dziewczyny! W poniedziałek dzieliłam się pozytywnym testem ciążowym w 10 dpo, dzisiaj 30 dzień cyklu, spodziewany termin miesiączki zrobiłam betę wynik 470. Szybko musiało mi się wszystko zagnieździć ale czuję brzuch intensywnie właśnie już od poniedziałku... więzadła mnie ciągną, śluz pojawił się gęsty, mleczny, nawet czasami wręcz żółtawy.![]()
Dziekuje bardzo za infoJeśli mogę doradzić to polecam usunąć żylaki przed ciążą , ponieważ w ciąży lubią się powiekszac. Moje znacznie się powiększyły po drugiej ciąży, nawet mnie straszyli zastrzykami w brzuch w ciąży ale obeszło się bez tego. Z tabletek polecam Cyclo3 Forte ale to chyba na receptę. Bez recepty DIH tabletki i smarować nogi Lioton 1000.
A badałaś się pod kątem trombofilii? Zakrzepica może mieć wpływ na poronienia.Dziekuje bardzo za infostaram się dbać o wszystko teraz po poronieniu, chodzę do endokrynologa ginekologa i właśnie specjalisty od żylaków.
Dziewczyny w 1 ciąży mialam krwiak. Teraz wariuje na temat żylaków (chyba przesadzam) ze ma to wpływ na poronienie![]()
Tak badania genetyczne nic nie wykazały. Czynnik V Leiden itd. Nawet mój ginekolog oglądał dwukrotnie, niektóre powtarzałam dwa razy żeby wykluczyć.A badałaś się pod kątem trombofilii? Zakrzepica może mieć wpływ na poronienia.