reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć dziewczyny!
Obserwuje Wasze wpisy od jakiegoś czasu. Widzę tu ogromne wsparcie, którego chyba i ja potrzebuje.
Mamy już 13 miesięcznego chłopczyka (poszło za pierwszym cyklem) teraz 2 cykl staramy się o rodzeństwo. Niby krótko, ale w głowie to mocno siedzi, że tamte udało się za pierwszym… wiem, że tak bywa i każda ciąża inna itp.
Po prostu chyba za bardzo sobie wkręciłam STARANIA. :(
Chętnie jednak po prostu tu pobędę i może jeszcze będzie mi dane zajść w ciaze.
Obecnie 25 dc, nie robię sobie nadziei. Zobaczymy. Czekam raczej na @.
 
reklama
Ja to już zupełnie nie rozumiem jak to jest możliwe, że mam wyciek z piersi dopiero miałam prolaktyne ponad 90 teraz mam poniżej normy i jeszcze tsh mi spadło poniżej normy jak zawsze miałam za wysokie i jak mam zbić insuline skoro ona mi pewnie nie da leków jak mam za niską tą hemoglobinę glikowaną 😩
 

Załączniki

  • 51A70120-F402-4012-9A6B-08445F2DD256.jpeg
    51A70120-F402-4012-9A6B-08445F2DD256.jpeg
    81,1 KB · Wyświetleń: 62
  • 88F8A059-A483-49A3-B344-FFF9EA38593F.jpeg
    88F8A059-A483-49A3-B344-FFF9EA38593F.jpeg
    45,8 KB · Wyświetleń: 62
  • 8AA0D942-9707-4F75-AD28-DFF4B8DD6A79.jpeg
    8AA0D942-9707-4F75-AD28-DFF4B8DD6A79.jpeg
    49 KB · Wyświetleń: 62
Cześć dziewczyny!
Obserwuje Wasze wpisy od jakiegoś czasu. Widzę tu ogromne wsparcie, którego chyba i ja potrzebuje.
Mamy już 13 miesięcznego chłopczyka (poszło za pierwszym cyklem) teraz 2 cykl staramy się o rodzeństwo. Niby krótko, ale w głowie to mocno siedzi, że tamte udało się za pierwszym… wiem, że tak bywa i każda ciąża inna itp.
Po prostu chyba za bardzo sobie wkręciłam STARANIA. :(
Chętnie jednak po prostu tu pobędę i może jeszcze będzie mi dane zajść w ciaze.
Obecnie 25 dc, nie robię sobie nadziei. Zobaczymy. Czekam raczej na @.

Dopiero 2cs [emoji6] spokojnie. Macie już dzieciaczka wiec napewno i teraz się uda [emoji123]
 
Cześć dziewczyny!
Obserwuje Wasze wpisy od jakiegoś czasu. Widzę tu ogromne wsparcie, którego chyba i ja potrzebuje.
Mamy już 13 miesięcznego chłopczyka (poszło za pierwszym cyklem) teraz 2 cykl staramy się o rodzeństwo. Niby krótko, ale w głowie to mocno siedzi, że tamte udało się za pierwszym… wiem, że tak bywa i każda ciąża inna itp.
Po prostu chyba za bardzo sobie wkręciłam STARANIA. :(
Chętnie jednak po prostu tu pobędę i może jeszcze będzie mi dane zajść w ciaze.
Obecnie 25 dc, nie robię sobie nadziei. Zobaczymy. Czekam raczej na @.
Cześć miło, że się do Nas odezwałaś 😉 Jeśli chodzi o długość starań to myśl o sobie w kategorii wielkiej szczęściary, zajść w ciążę w pierwszym cyklu starań to jak wygrać w lotto 😁 Czytając Twój post mam wrażenie, że za bardzo się nakręciłaś już na samym początku starań o drugie dziecko. 2 cykl starań to nie "niby krótko" tylko po prostu krótko, pamiętaj, że zdrowa para ma rok czasu wg WHO na poczęcie, dopiero po takim czasie zostaje uznana za niepłodną. Życzę Ci powodzenia i obyś szybko ujrzała wymarzone II kreski 😉
 
Ojejku! Jakie wy jesteście szczere i dobre! Od razu czuje ze dobrze zrobiłam tu pisząc ;)
Wybaczcie jeśli wyszłam na nieco rozżalona i roszczeniową, ze chce JUŻ I TERAZ! Niby dziecko uczy cierpliwości :D a okazuje się, ze czasem jej tak mało!
No nic, będzie mi miło Was czytać i się z Wami dzielić przeżyciami :) dziękuje za miłe przywitanie!
 
Hej 👋 w sobotę wzięłam ostatnią tabletkę clo. Dziś mam 13 dzień cyklu, od wczoraj czuje że tam na dole mam bardzo mokro, muszę bieliznę zmieniać co chwile 🤷‍♀️ No i dziś zaczęłam czuć lekko podbrzusze, jutro monitoring na 19. Myślicie ze to może być owulacja? Działać dziś z narzeczonym?
 
Ojejku! Jakie wy jesteście szczere i dobre! Od razu czuje ze dobrze zrobiłam tu pisząc ;)
Wybaczcie jeśli wyszłam na nieco rozżalona i roszczeniową, ze chce JUŻ I TERAZ! Niby dziecko uczy cierpliwości :D a okazuje się, ze czasem jej tak mało!
No nic, będzie mi miło Was czytać i się z Wami dzielić przeżyciami :) dziękuje za miłe przywitanie!
Każda z nas chce JUŻ i TERAZ [emoji6]

Hej [emoji112] w sobotę wzięłam ostatnią tabletkę clo. Dziś mam 13 dzień cyklu, od wczoraj czuje że tam na dole mam bardzo mokro, muszę bieliznę zmieniać co chwile [emoji2368] No i dziś zaczęłam czuć lekko podbrzusze, jutro monitoring na 19. Myślicie ze to może być owulacja? Działać dziś z narzeczonym?
A czemu nie? [emoji6]
 
reklama
Hej 👋 w sobotę wzięłam ostatnią tabletkę clo. Dziś mam 13 dzień cyklu, od wczoraj czuje że tam na dole mam bardzo mokro, muszę bieliznę zmieniać co chwile 🤷‍♀️ No i dziś zaczęłam czuć lekko podbrzusze, jutro monitoring na 19. Myślicie ze to może być owulacja? Działać dziś z narzeczonym?
Działaj, na zdrowie 😎
 
Do góry