reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej dziewczyny 🙂
4 dni po Ovitrelle 🙄 dyskomfort w podbrzuszu ale do wytrzymania.
Właśnie pakuję się na upragniony urlop.
Powiedzcie mi czy u was też tak to wygląda jak na załączonym zdjęciu? 😂 jakby u narkomana 🤣
Pozdrawiam was gorąco 🥰
 

Załączniki

  • received_520094735958210.jpeg
    received_520094735958210.jpeg
    33,1 KB · Wyświetleń: 99
reklama
Witajcie dziewczyny :) obserwuje wątek już długo ale rzadko się udzielam bo poprostu z wieloma sprawami nie mam doświadczenia.. przed ciąża przyjmowałam tylko euthyrox w małej dawce. Po owulacji duphaston 2 razy dziennie bo mialam niski progesteron.W tym cyklu okazalo sie ze chyba sie udalo ;) testy pozytywne, dwa dni po terminie okresu juz wyrazna mocna kreska..od razu zbadalam TSH i od razu zwiększenie dawki .byłam wczoraj na wizycie (niecały 5TC), wiedziałam że nic nie będzie widać na usg ale chodziło o korektę dawek leku..okazało się że mam trochę za duże ciśnienie bo oscyluje gdzieś 140/95 wiec dostałam mała dawkę dopegyt. Najbardziej przerażona jestem ciśnieniem, bo w poprzedniej ciąży na początku nie miałam takich problemów cisnienie spadło a teraz..staram się być dobrej mysli..trzymam kciuki za Was i siebie ;)pozdrawiam

Gratuluje ciąży. Myśle, ze lepiej będzie jak zwrócisz się z tym na grupie mamusiowej [emoji6]
 
Hej dziewczyny [emoji846]
4 dni po Ovitrelle [emoji849] dyskomfort w podbrzuszu ale do wytrzymania.
Właśnie pakuję się na upragniony urlop.
Powiedzcie mi czy u was też tak to wygląda jak na załączonym zdjęciu? [emoji23] jakby u narkomana [emoji1787]
Pozdrawiam was gorąco [emoji3059]

Uwielbiam te pojemniki [emoji7] ja mam większe niektóre tabsy ale ogólnie podobnie [emoji39]
 
Hej! Ja nadal czekam na miesiączkę, piersi bolą, brzuch przestał, ale lada moment powinna być, psychicznie jest lepiej , dziś ostatni dzień przed urlopem, w kooońcu!! 🤩🤩
Kolejny cykl muszę odpuścić z monitoringiem, bo akurat w owulację będziemy nad morzem, ale starań nie zawieszam, może nadmorski klimat będzie Nam sprzyjał hehe... 😄

Miłego piątku i pięknego weekendu!!! 🥰😍
O ja też dziś ostatni dzień przed urlopem. 2 tygodnie bez pracy a cieszę się jak by mnie pół roku miało nie być. Tylko czekam na @ za kilka dni, bo ona mi 2-3 dni z życia wyjmuje, a potem pełny relaks...
 
Hej dziewczyny 🙂
4 dni po Ovitrelle 🙄 dyskomfort w podbrzuszu ale do wytrzymania.
Właśnie pakuję się na upragniony urlop.
Powiedzcie mi czy u was też tak to wygląda jak na załączonym zdjęciu? 😂 jakby u narkomana 🤣
Pozdrawiam was gorąco 🥰
U mnie identyko, pojemnik na leki już pęka w szwach ;) Twoje tabsy niemal wszystkie mogę rozpoznać po zdjeciu 😂 szaleństwo
 
Dziewczyny u mnie było i się zbyło niestety.
Próbujemy od nowa ;)
Metoda z ciemniejacymi testami się jednak nie sprawdziła? Pytam bez złośliwości, skoro się nie sprawdziła to warto o tym wspomnieć na wypadek gdyby ktoś się nią sugerował :)
Dobry wieczór kobietki,
wróciłam z roweru dziś z mężem. Jutro termin @, a tu...
Jakie grubasy 😱 biegnij rano na betę :) gratulacje :)
 
reklama
Metoda z ciemniejacymi testami się jednak nie sprawdziła? Pytam bez złośliwości, skoro się nie sprawdziła to warto o tym wspomnieć na wypadek gdyby ktoś się nią sugerował :)

Jakie grubasy 😱 biegnij rano na betę :) gratulacje :)
Jeszcze mam chłodna głowę po tym co spotkało mnie 6mc temu, jajniki naprzemiennie kłują od 4 dni ale myslalam, ze pms.
 
Do góry