reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
@Qruszon po cichu gratuluję i trzymam kciuki.👍 Jeszcze nie dawno z tego co kojarzę pisałaś, że cykl stracony a tu proszę😊 ciąża przychodzi kiedy najmniej się jej spodziewamy, chociaż w naszym przypadku nie wiem jak "najmniej" się spodziewać ale spróbujmy chociaż 😊
Udanego weekendu!
 
@Qruszon po cichu gratuluję i trzymam kciuki.👍 Jeszcze nie dawno z tego co kojarzę pisałaś, że cykl stracony a tu proszę😊 ciąża przychodzi kiedy najmniej się jej spodziewamy, chociaż w naszym przypadku nie wiem jak "najmniej" się spodziewać ale spróbujmy chociaż 😊
Udanego weekendu!
Spróbuje, teraz dziewczyny mam naprawdę ogromny dystans. To same wiecie, człowiek dopiero w8-9mc może się zacząć cieszyć w pełni. Ja póki co ostrożnie. W tyg przyjdą wyniki na trombofilie i zakrzepicę itd. Zobaczymy czy od przyszłego tyg włączymy zastrzyki. Czy będzie taka potrzeba.
🙌
Dziewczyny jesteście nieocenione, dziekuje Wam.
 
Spróbuje, teraz dziewczyny mam naprawdę ogromny dystans. To same wiecie, człowiek dopiero w8-9mc może się zacząć cieszyć w pełni. Ja póki co ostrożnie. W tyg przyjdą wyniki na trombofilie i zakrzepicę itd. Zobaczymy czy od przyszłego tyg włączymy zastrzyki. Czy będzie taka potrzeba.
[emoji119]
Dziewczyny jesteście nieocenione, dziekuje Wam.

Na pewno wszystko będzie dobrze, musi! [emoji4]
 
reklama
Spróbuje, teraz dziewczyny mam naprawdę ogromny dystans. To same wiecie, człowiek dopiero w8-9mc może się zacząć cieszyć w pełni. Ja póki co ostrożnie. W tyg przyjdą wyniki na trombofilie i zakrzepicę itd. Zobaczymy czy od przyszłego tyg włączymy zastrzyki. Czy będzie taka potrzeba.
🙌
Dziewczyny jesteście nieocenione, dziekuje Wam.
Gratuluję! :)

Mam taki sam dystans i póki co mam zamiar chodzić na bętę co kilka dni, bo tak samo, jak przy poprzednim biochemie, mam okropne skurcze i bóle brzucha co kilka godzin.

Niemniej jednak trzymam za nas kciuki! :)
 
Do góry