reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć dziewczyny. Jestem nowa i zielona w temacie. Potrzebuję rady.
Od jakiegoś czasu czuje się mega zmęczona więcej śpię i nie wstaje jak zawsze z pierwszą nuta budzik Mam większy biust bardzo widać różnicę. Okres albo implementacja miała miejsce w piątek popołudniu. Teraz praktycznie śladu krwi nie ma więc to trwało ok 3dni. Robiłam test z krwi w sobotę nic nie wskazuje niby na ciąże. A objawy jakby są tj. Zmęczenie większe piersi i włosy są gęste jak nigdy. Czy możliwe że wtedy nie upłynęło wystarczająco dużo czasu od implementacji?ostatnia miesiączka była 27.06 a zbliżenia miały miejsce ok 11 do 14 czerwiec. Głupie już
 
reklama
Myślę, że lepiej zacząć trochę wcześniej ponieważ nie zawsze śluz płodny od razu widać a wystarczy, że jest on w środku 😊
Dokładnie! A u mnie jak są starania codziennie to na zewnątrz wogóle nie widzę śluzu, a tak to jest widoczny co mc. Ja to będę już testować wcześniej bo np w tym cyklu owu miałam ok 12dc, a zaczynałam testować zwykle 11 przy cyklach 28dni.
Cześć Dziewczyny😊
Chciałam się Was poradzić, ponieważ nie mam w tej kwestii żadnego doświadczenia, to mój pierwszy monitorowany cykl. W piątek mój pęcherzyk miał 14mm, dziś 16mm (15 dc) endometrium 8. Owulacje mam zwykle 19-20-21 dc. Jednak ten marny przyrost… Uważacie że już nic z tego nie będzie? Lekarka ogólnie pokręciła nosem i koniec wizyty:(
U mnie przez 5dni pęcherzyk urósł 6,5mm, a endometrium z 6 na 12mm,także wszystko jest możliwe, przyrost jest ok 1-2mm na dzień, więc może jest szansa że będzie i wcześniej. A ilu dniowe masz cykle? Starać się, starać! Mi pękł pęcherzyk prawdopodobnie przy ok 21mm
 
Cześć dziewczyny. Jestem nowa i zielona w temacie. Potrzebuję rady.
Od jakiegoś czasu czuje się mega zmęczona więcej śpię i nie wstaje jak zawsze z pierwszą nuta budzik Mam większy biust bardzo widać różnicę. Okres albo implementacja miała miejsce w piątek popołudniu. Teraz praktycznie śladu krwi nie ma więc to trwało ok 3dni. Robiłam test z krwi w sobotę nic nie wskazuje niby na ciąże. A objawy jakby są tj. Zmęczenie większe piersi i włosy są gęste jak nigdy. Czy możliwe że wtedy nie upłynęło wystarczająco dużo czasu od implementacji?ostatnia miesiączka była 27.06 a zbliżenia miały miejsce ok 11 do 14 czerwiec. Głupie już
Test z krwi to znaczy beta? Czy jakiś domowy test z krwi? Myślę, że kilka dni bycia w ciąży nie powoduje jeszcze gęstnienia włosów. Chcesz mieć pewność czy to była miesiączka, to zrób betę z krwi i nie będziesz mieć żadnych wątpliwości.
 
Cześć dziewczyny. Jestem nowa i zielona w temacie. Potrzebuję rady.
Od jakiegoś czasu czuje się mega zmęczona więcej śpię i nie wstaje jak zawsze z pierwszą nuta budzik Mam większy biust bardzo widać różnicę. Okres albo implementacja miała miejsce w piątek popołudniu. Teraz praktycznie śladu krwi nie ma więc to trwało ok 3dni. Robiłam test z krwi w sobotę nic nie wskazuje niby na ciąże. A objawy jakby są tj. Zmęczenie większe piersi i włosy są gęste jak nigdy. Czy możliwe że wtedy nie upłynęło wystarczająco dużo czasu od implementacji?ostatnia miesiączka była 27.06 a zbliżenia miały miejsce ok 11 do 14 czerwiec. Głupie już
Nie jesteś w ciąży. I odpuść z tą implementacją.
 
Dziewczyny u mnie taka sytuacja. Zauwazylam na wkładce sporo delikatnie brązowego śluzu 🙄 a dopiero dzis odstawiam proga. Czy @ moze przyjsc jak bierze sie progesteron?
 
Dokładnie! A u mnie jak są starania codziennie to na zewnątrz wogóle nie widzę śluzu, a tak to jest widoczny co mc. Ja to będę już testować wcześniej bo np w tym cyklu owu miałam ok 12dc, a zaczynałam testować zwykle 11 przy cyklach 28dni.

U mnie przez 5dni pęcherzyk urósł 6,5mm, a endometrium z 6 na 12mm,także wszystko jest możliwe, przyrost jest ok 1-2mm na dzień, więc może jest szansa że będzie i wcześniej. A ilu dniowe masz cykle? Starać się, starać! Mi pękł pęcherzyk prawdopodobnie przy ok 21mm
Ooo dziękuję❤️ Cykle zwykle około 32-dniowe, czyli może nie odpuszczać jeszcze…😉
 
Cześć dziewczyny. Jestem nowa i zielona w temacie. Potrzebuję rady.
Od jakiegoś czasu czuje się mega zmęczona więcej śpię i nie wstaje jak zawsze z pierwszą nuta budzik Mam większy biust bardzo widać różnicę. Okres albo implementacja miała miejsce w piątek popołudniu. Teraz praktycznie śladu krwi nie ma więc to trwało ok 3dni. Robiłam test z krwi w sobotę nic nie wskazuje niby na ciąże. A objawy jakby są tj. Zmęczenie większe piersi i włosy są gęste jak nigdy. Czy możliwe że wtedy nie upłynęło wystarczająco dużo czasu od implementacji?ostatnia miesiączka była 27.06 a zbliżenia miały miejsce ok 11 do 14 czerwiec. Głupie już
Jesli okres byl w piatek i trwał 3 dni a w sobote test byl negatywny wiec najprawdopodniej nie jestes w ciazy.
idz na betę dla swietego spokoju bedziesz miala pewność.
 
Cześć dziewczyny. Jestem nowa i zielona w temacie. Potrzebuję rady.
Od jakiegoś czasu czuje się mega zmęczona więcej śpię i nie wstaje jak zawsze z pierwszą nuta budzik Mam większy biust bardzo widać różnicę. Okres albo implementacja miała miejsce w piątek popołudniu. Teraz praktycznie śladu krwi nie ma więc to trwało ok 3dni. Robiłam test z krwi w sobotę nic nie wskazuje niby na ciąże. A objawy jakby są tj. Zmęczenie większe piersi i włosy są gęste jak nigdy. Czy możliwe że wtedy nie upłynęło wystarczająco dużo czasu od implementacji?ostatnia miesiączka była 27.06 a zbliżenia miały miejsce ok 11 do 14 czerwiec. Głupie już

Test z krwi? Ten domowy? One są do dupy, to po pierwsze. Poza tym jeśli ciąża jest wykluczona to żadne objawy nie są objawami ciążowymi [emoji6] jeśli uprawiałaś seks 11-14 czerwca, a później dostałaś okres, a później kolejny okres to nie jesteś w ciąży.
 
Właśnie nie bardzo. Najbliżej był prywatny szpital w Lubinie. Choć tam i tak mam ok 1 h jazdy. Ponac tam robią HSG na super nowoczesnym sprzęcie i nie boli tak jak przy szpitalnym państwowym 🙂 HSG.
Nooo! Gratulacje 🥰😘 daj znać jak beta i w ogóle jak się sytuacja rozwija 😊😊😊 jak się czujesz?
Na betę póki co nie zamierzam iść. Chyba sama nie dowierzam 🙈🙂 w piątek 1wizyta u ginekologa 💚
 
reklama
Ooo dziękuję❤️ Cykle zwykle około 32-dniowe, czyli może nie odpuszczać jeszcze…😉
Oczywiście że nie ma co odpuszczać :) Czasem śluzu nie widać na zewnątrz a jest w środku i to czasem sporo i to wystarczy :) Ja zwykle mam go sporo przez kilka dni, a w tym cyklu tylko dzień przed rozpoczęciem starań w 9dc, a idealna owu potwierdzona na monitoringu :)
 
Do góry