reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Powiedzcie mi czy jestt możliwe że testy owulacyjne wychodzą negatywne a owulacja była? Miałam dwa pęcherzyki w sobotę jeden 19mm drugi 20mm i się zastanawiam jaka jest szansa że jest już po owulacji? Robiłam sobie codziennie testy lh i wychodzi druga słaba kreska testy z facelle...
 
Powiedzcie mi czy jestt możliwe że testy owulacyjne wychodzą negatywne a owulacja była? Miałam dwa pęcherzyki w sobotę jeden 19mm drugi 20mm i się zastanawiam jaka jest szansa że jest już po owulacji? Robiłam sobie codziennie testy lh i wychodzi druga słaba kreska testy z facelle...
Tak, możesz mieć np. krótki pik LH, którego nie wyłapałaś.
 
Tak, możesz mieć np. krótki pik LH, którego nie wyłapałaś.
W środę mam kolejny monitoring o 8 rano ale jestem mega ciekawa czy już jest po wszystkim czy nie 😐 a nie wiesz czy jest możliwość że do owulacji w ogóle nie dojdzie? Miałam przez 3 dni teraz ogromny stres i nerwy i się zastanawiam jak to wpłynęło na to.
 
reklama
Do góry