reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny, podpowiedzcie mi, czy ostatni test z Domowego Laboratorium (robiony dziś o 20:00, czyli jakieś 30 min temu) jest pozytywny? W załączniku przesyłam zdjęcia wszystkich testów od 9dc i zbliżenie na ostatni, a także dla porównania Facelle (obie marki robione równolegle). Bo już nie wiem czy wykryło pik, czy nie (w oczach już mi się ten kolor różowy rozlewa 🤣)
Jak dla mnie jeszcze negatyw, ale już blisko 😄
 
reklama
Nie wiem, który to ostatni, ale żaden nie jest pozytywny [emoji28]
Dziewczyny, podpowiedzcie mi, czy ostatni test z Domowego Laboratorium (robiony dziś o 20:00, czyli jakieś 30 min temu) jest pozytywny? W załączniku przesyłam zdjęcia wszystkich testów od 9dc i zbliżenie na ostatni, a także dla porównania Facelle (obie marki robione równolegle). Bo już nie wiem czy wykryło pik, czy nie (w oczach już mi się ten kolor różowy rozlewa [emoji1787])
 
Ściskam was mocno w 1dc [emoji8] jeszcze będzie pięknie!
U mnie 7dc, jutro badanie nasienia. Szybko mijają dni w tej pierwszej połowie cyklu. W tym miesiącu prawdopodobnie przerywamy starania, ale wrócimy do nich w kolejnym cyklu. Trzymam za was ciągle kciuki i czekam z niecierpliwością, żeby zobaczyć czyjeś dwie kreseczki [emoji173][emoji1696]
 
Nie wiem, który to ostatni, ale żaden nie jest pozytywny [emoji28]
ten po prawej z perspektywy patrzącego 😝 no właśnie też mi się wydaje, ale ostatni najbardziej zbliżony w porównaniu to poprzednich bladziochów, dlatego wolałam się upewnić, bo im dłużej się wpatruję tym mniej widzę 😝
Dzięki dziewczyny za pomoc, sikam dalej 😁👍
 
A czy któraś z Dziewczyn testujących w przyszłym tygodniu ma jakiekolwiek objawy?😊 Pytam z czystej ciekawości, bo jestem w podobnym dc, jednak u mnie zupełnie nic, ani temp, ani piersi, ani kłucie jajnika- to wyłapałam z Waszych wcześniejszych postów
 
Ja jestem w 17dc, bóle jajników i sutki mam dość mocno wrażliwe. Jestem już po stracie, dlatego nie nastawiam się nie nic🤷‍♀️ Aaaale chciałbym w końcu zobaczyć te choooolerne dwie kreski .. nie tylko na teście owulacyjnym 🤦‍♀️
 
reklama
Do góry