reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Już chyba szaleje i szukam znaków wszędzie.. Ale idę dzisiaj na bete ;)

Tydzień temu w czasie spodziewanej miesiączki dostałam dwudniowe krwawienie (skąpe i bardzo jasna krew) możliwe że plamienie implementacyjne ale po 4dniach test ciążowy negatywny. Możliwe że za szybko aby wykazał (Tak?) Według obserwacji 9dc zaczynają mi się dni płodne, z poprzednich miesięcy testy owu pokazywały coraz to ciemniejszą kreskę testową. A teraz praktycznie nic, kreska kontrolna i biało od kilku dni ... czy to coś może znaczyć czy szukam znaków tam gdzie nie powinnam?
 
Ciąża bezzarodkowa.
No ja właśnie nie wiem czy liczyć od września bo teoretycznie od września zaskoczyło coś w grudniu. Później przerwa od starań po zabiegu i od nowa starania w marcu. Wiec sama nie wiem od kiedy mam sobie to liczyć.
Ale szczęśliwej ciąży z tego powodu nie było, więc to też jakieś niepowodzenie. U mnie też bezzarodkowa, tzn jakieś 2mm,ciężko było stwierdzić czy to na pewno zarodek. Ja tam liczę od września, mając na uwadze że była przerwa, ale po niej nadal nic nie wynika.
 
Już chyba szaleje i szukam znaków wszędzie.. Ale idę dzisiaj na bete ;)

Tydzień temu w czasie spodziewanej miesiączki dostałam dwudniowe krwawienie (skąpe i bardzo jasna krew) możliwe że plamienie implementacyjne ale po 4dniach test ciążowy negatywny. Możliwe że za szybko aby wykazał (Tak?) Według obserwacji 9dc zaczynają mi się dni płodne, z poprzednich miesięcy testy owu pokazywały coraz to ciemniejszą kreskę testową. A teraz praktycznie nic, kreska kontrolna i biało od kilku dni ... czy to coś może znaczyć czy szukam znaków tam gdzie nie powinnam?
Test ciążowy 4 dni po implantacji powinien już wyjść pozytywny. Każdy cykl może być inny, owulacja może Ci się przesunąć i być na przykład dopiero koło 20dc więc wtedy testy owulacyjne teraz będą negatywne. Moim zdaniem w ciąży nie jesteś, ewentualnie dla pewności zrobiłabym jeszcze raz test ciążowy (po takim czasie to już na 100% powinien wyjść pozytywny jeśli coś z tego miałoby być).
 
Ale szczęśliwej ciąży z tego powodu nie było, więc to też jakieś niepowodzenie. U mnie też bezzarodkowa, tzn jakieś 2mm,ciężko było stwierdzić czy to na pewno zarodek. Ja tam liczę od września, mając na uwadze że była przerwa, ale po niej nadal nic nie wynika.
No ja myślę że poczekam do kolejnej kontrolnej wizyty w październiku i zapytam się kiedy powinnam się zacząć na prawdę martwić 🤷‍♀️ mnie każdy lekarz na którego trafiam mowi ze jestem jeszcze mloda, że na spokojnie, żebym nie robiła testów owu itp itd ... ogólnie że mam dać sobie na luz 😅 łatwo powiedzieć.
 
Hej. Te z was które mają brać heparynę w ciąży. Jak to jest. W sensie po pozytywnym teście dzwonicie do lekarza i daje wam receptę czy musicie pokazać dodatnią bete i dopiero? Bo wydaje mi sie, że wizyta wtedy jest bez sensu, przecież nie widać nawet pęcherzyka...
Mam mieć kolejną ciążę na heparynie oraz acardzie i się tak właśnie zastanawiam. Będę o tym rozmawiać na wizycie przed rozpoczęciem starań ale mnie to już nurtuje 🤔 jak to jest u was z tym? Tak na słowo wam wierzą, że test pozytywny?
 
reklama
No ja myślę że poczekam do kolejnej kontrolnej wizyty w październiku i zapytam się kiedy powinnam się zacząć na prawdę martwić [emoji2368] mnie każdy lekarz na którego trafiam mowi ze jestem jeszcze mloda, że na spokojnie, żebym nie robiła testów owu itp itd ... ogólnie że mam dać sobie na luz [emoji28] łatwo powiedzieć.
Oni często tak lekko podchodzą i mówią, że młoda. A z każdym rokiem coraz trudniej [emoji2368] Do mnie też od razu tak powiedział gin, ale potem zmienił zdanie i zaplanował już konkretne badania i działania. Łatwo się mówi, że młoda i cierpliwości [emoji849]
 
Do góry