reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Czesc. Witam się z Wami. Mam już 2kę dzieci, od roku staramy się o 3cie (za nami 2 poronienia - ciaza zatrzymana 2x). Po stadzie badań, z których poza IO, stenem przedcukrzycowym i hiperinsulinemią nie wyszło nic dostalismy zielone światło do starań. Tak więc czekam na @ i odliczanie do owu a potem czy przyjdzie wredota czy nie. Sama nie wiem czy będę umiala się sieszyć czy strach będzie większy. Dodatkowo AMH mi wyszło 0,23 więc mogę tu trochę posiedzieć.
 
reklama
Hej🙌🏼 Jestem po wizycie u ginka. Dwa pecherzyki na prawym jajniku (17,5mm i 21mm), endometrium 14mm, dzisiaj mam zrobic ostatni zastrzyk z purogenu zeby ten 17,5mm podrósł a jutro ovitrell. W poniedzialek mam kolejna wizyte, zeby zobaczyc czy do owulacji doszlo.
Jeszcze dzis ginek dzwonil przy mnie „po znajomych” czy jest szansa na inseminacje w niedziele ale niestety nic nie wskórał :/
Takze niech sie dzieje wola nieba 😬🤞🏼
Milego weekedu staraczki 🌷❤️
Trzymam kciuki! Obiecująco się zapowiada ☺ powodzenia kochana! ❤💛💙
 
A jeszcze powiedz jakie zastrzyki? I czemu nie nastawiasz sie pozytywnie?
Ja biorę menopur. Nie nastawiam sie, bo jestem już zmeczona tym wszystkim. Miałam zdiagnozowaną niepłodność pierwotną przez PCOS i brak owulacji. Teraz kiedy udaje się wywołać owulację okazuje się, że nasienie kiepskiej budowy. Myślałam, że problem jest po mojej stronie i byłam pozytywnie nastawiona już przy pierwszym ładnym pęcherzyku. A dupa z tego wyszła... Teraz z każdym kolejnym cyklem czuje się zawiedziona i nie nastawiam się już wcale.
 
Ja biorę menopur. Nie nastawiam sie, bo jestem już zmeczona tym wszystkim. Miałam zdiagnozowaną niepłodność pierwotną przez PCOS i brak owulacji. Teraz kiedy udaje się wywołać owulację okazuje się, że nasienie kiepskiej budowy. Myślałam, że problem jest po mojej stronie i byłam pozytywnie nastawiona już przy pierwszym ładnym pęcherzyku. A dupa z tego wyszła... Teraz z każdym kolejnym cyklem czuje się zawiedziona i nie nastawiam się już wcale.
Doskonale rozumiem :( sama miewam takie mysli. Ja bylam nastawiona pozytywnie na inseminacje, ktorej jak Sie okazalo nie robia przez jakis czas. I znowu du*a 😏
Ale nie poddaje sie, probujemy naturalnie 🤞🏼
glowa do gory kochana! Ja trzymam kciuki za Was🤞🏼😘
Poprawiacie w jakis sposób jakość nasienia? Moze warto pomyslec o inseminacji?
 
Doskonale rozumiem :( sama miewam takie mysli. Ja bylam nastawiona pozytywnie na inseminacje, ktorej jak Sie okazalo nie robia przez jakis czas. I znowu du*a [emoji57]
Ale nie poddaje sie, probujemy naturalnie [emoji1694]
glowa do gory kochana! Ja trzymam kciuki za Was[emoji1694][emoji8]
Poprawiacie w jakis sposób jakość nasienia? Moze warto pomyslec o inseminacji?

Jeśli nasienie jest kiepskiej budowy to inseminacja raczej nie pomoże na poprawę tego faktu. To, ze plemniki znajda się bliżej nie zmieni ich budowy. Ja bym poszła do lekarza (chyba do andrologow panowie chodzą?) - może kwestia nasienia wynika z jakichś chorób lub infekcji?
 
Jeśli nasienie jest kiepskiej budowy to inseminacja raczej nie pomoże na poprawę tego faktu. To, ze plemniki znajda się bliżej nie zmieni ich budowy. Ja bym poszła do lekarza (chyba do andrologow panowie chodzą?) - może kwestia nasienia wynika z jakichś chorób lub infekcji?
Ja doskonale to wiem i nie chodzilo mi o to, ze inseminacja poprawia budowę nasienia 😬
Oczywscie tez Poszlabym do lekarza, ale pomyslalam ze juz byli skoro napisala, ze nasienie w zlej kondycji. Dlatego Zapytalam czy poprawiają w jakis sposób jego jakość.
 
Ja doskonale to wiem i nie chodzilo mi o to, ze inseminacja poprawia budowę nasienia [emoji51]
Oczywscie tez Poszlabym do lekarza, ale pomyslalam ze juz byli skoro napisala, ze nasienie w zlej kondycji. Dlatego Zapytalam czy poprawiają w jakis sposób jego jakość.

A to może złe odebrałam „może warto pomyśleć o inseminacji” [emoji39]
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny, jak Wasze samopoczucie? @Gryfin co u ciebie, jak sytuacja?

Ja dziś 10dc, co jakiś czas jak na złość czuję oba jajniki, a akurat w tym cyklu mam nadzieję na opóźnienie owulacji [emoji38] W tamtym miesiącu miałam owu w 18dc (późno jak na mnie) i w tym też bym tak chciała, bo wcześniej nie będzie jak się starać [emoji120]
 
Do góry