reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej dziewczyny! 😘 Wczoraj wróciliśmy z wakacji, bardzo udanych, na pewno zostaną zapamiętane na zawsze, ponieważ mój partner mi się oświadczył, były łzy szczęścia, euforia, a w dodatku przypadała owulacja na ten czas, mam nadzieję, że Nasza rodzinka się powiększy, że to piękne wydarzenie przyczyni się do poczęcia maluszka! 💍👫

Miłego weekendu! 🌷
 
Cześć dziewczyny! Ja po wczorajszej euforii dziś jestem nie do życia... Mąż wstawał o 5 do pracy (ja na szczęście weekendy wolne) i przebudziłam się z ogromnym bólem głowy. Przyniósł mi wodę i tabletkę i jeszcze pospałam i niestety dzisiaj caly dzień mnie makówka boli... Te skoki ciśnienia mnie dobiją, bo nagle zrobił się gorąc na dworze, a ja cierpię... Ale co począć gdy taka moja uroda... Więc dzisiaj raczej nici z igraszek, ale jakąś tam normę wyrobiliśmy 😂 Będzie, co ma być 👍
 
Hej dziewczyny! 😘 Wczoraj wróciliśmy z wakacji, bardzo udanych, na pewno zostaną zapamiętane na zawsze, ponieważ mój partner mi się oświadczył, były łzy szczęścia, euforia, a w dodatku przypadała owulacja na ten czas, mam nadzieję, że Nasza rodzinka się powiększy, że to piękne wydarzenie przyczyni się do poczęcia maluszka! 💍👫

Miłego weekendu! 🌷
GRATULACJE!!! Trzymam kciuki, żeby całe to szczęście przeobraziło się w małego fasolka w brzuszku 😁🤞
 
Hej dziewczyny! 😘 Wczoraj wróciliśmy z wakacji, bardzo udanych, na pewno zostaną zapamiętane na zawsze, ponieważ mój partner mi się oświadczył, były łzy szczęścia, euforia, a w dodatku przypadała owulacja na ten czas, mam nadzieję, że Nasza rodzinka się powiększy, że to piękne wydarzenie przyczyni się do poczęcia maluszka! 💍👫

Miłego weekendu! 🌷
Gratulacje! 🥰
 
Cześć dziewczyny! Ja po wczorajszej euforii dziś jestem nie do życia... Mąż wstawał o 5 do pracy (ja na szczęście weekendy wolne) i przebudziłam się z ogromnym bólem głowy. Przyniósł mi wodę i tabletkę i jeszcze pospałam i niestety dzisiaj caly dzień mnie makówka boli... Te skoki ciśnienia mnie dobiją, bo nagle zrobił się gorąc na dworze, a ja cierpię... Ale co począć gdy taka moja uroda... Więc dzisiaj raczej nici z igraszek, ale jakąś tam normę wyrobiliśmy 😂 Będzie, co ma być 👍
Ojj ja też! Od wczoraj tak mnie glowa bolała, że miałam wrażenie że mi zęby wypadną. . .
 
Hej dziewczyny! 😘 Wczoraj wróciliśmy z wakacji, bardzo udanych, na pewno zostaną zapamiętane na zawsze, ponieważ mój partner mi się oświadczył, były łzy szczęścia, euforia, a w dodatku przypadała owulacja na ten czas, mam nadzieję, że Nasza rodzinka się powiększy, że to piękne wydarzenie przyczyni się do poczęcia maluszka! 💍👫

Miłego weekendu! 🌷
Gratulacje!❤️
Dziewczyny ile dni po owulacji bierzecie luteinę/duphaston? Dzień po czy później? 🤔
Ja progesteron 1dpo przez 14dni.
 
reklama
Do góry