reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Bo raczej przy takich testach i pomiarach nie mam co liczyć ze owulacja była czy będzie???
 

Załączniki

  • Screenshot_20210808-091354_Get Baby.jpg
    Screenshot_20210808-091354_Get Baby.jpg
    95,2 KB · Wyświetleń: 63
  • Screenshot_20210808-091455_Premom.jpg
    Screenshot_20210808-091455_Premom.jpg
    146,9 KB · Wyświetleń: 70
reklama
Bo raczej przy takich testach i pomiarach nie mam co liczyć ze owulacja była czy będzie???
Z wykresu temperatury póki co może wynikać, że owu miałaś wczoraj. Testy są mniej wiarygodne, tym bardziej, że robiłaś je raz dziennie. Jeśli temperatury się utrzymają, to możesz jeszcze dodatkowo zrobić proga za 5 dni. W sumie to mało czytelny jest ten wykres, pokaż wartości pomiarów.
 
Wybieramy się do androloga. Narazie próbujemy dietą i suplami. Będziemy powtarzać morfologię w przyszłym miesiącu. Lekarz upiera się, że inseminacja może się powieść, ale jestem daleka od przyznania mu racji. Nie chce niepotrzebnych stresów i rozczarowań jeśli przed zabiegiem okaże się że nie ma żadnego ładnego plemnika. Dlatego jestem tym taka zmęczona. Poszłam też za Radą jednej z was i wybieram się do innego lekarza na konsultacje i opinie o inseminacji w naszym przypadku.

Mój mąż miał morfologie 1%, koncentrację poniżej normy tj. 12mln/ml jedynie ruchliwość była ciut powyżej normy.
Nie wiem o co w tym wszytskim chodzi ale byłam załamana. Po miesiącu okazało się że jestem w ciąży. Do zapłodnienia potrzebny jest w sumie tylko jeden plemnik. Z perspektywy czasu wydaje mi się, że to kobieta ma mięcej do powiedzenia w kwestii płodności 🙂
U mojego również slabo było z wynikami, 3% prawidłowych, b duzo okrągłych, słaba ruchliwość jedynie ilość ponad normę i wtedy też się udało ;)
 
Z wykresu temperatury póki co może wynikać, że owu miałaś wczoraj. Testy są mniej wiarygodne, tym bardziej, że robiłaś je raz dziennie. Jeśli temperatury się utrzymają, to możesz jeszcze dodatkowo zrobić proga za 5 dni. W sumie to mało czytelny jest ten wykres, pokaż wartości pomiarów.

03.08 - 36,60
04.08 - 36,72
05.08 - 36,64
06.08 - 36,68
07.08 - 36,93
08.08 - 36,87
 
U mnie dzisiaj sytuacja wygląda tak, więc chyba nie pozostaje mi nic jak wziąć dzisiaj wieczorem luteinę i grzecznie czekać 🤯

Miłego dnia i nadchodzącego tygodnia! 🍀
 

Załączniki

  • IMG_4558.jpg
    IMG_4558.jpg
    146,3 KB · Wyświetleń: 72
Ostatnia edycja:
Z wykresu temperatury póki co może wynikać, że owu miałaś wczoraj. Testy są mniej wiarygodne, tym bardziej, że robiłaś je raz dziennie. Jeśli temperatury się utrzymają, to możesz jeszcze dodatkowo zrobić proga za 5 dni. W sumie to mało czytelny jest ten wykres, pokaż wartości pomiarów.
@mariaantonina96 sorry, owu przedwczoraj, 06.08 :)
BTW chyba zle wrzucasz testy do aplikacji, co oczywiście nie zmienia tego, że żaden ze zdjęcia nie jest pozytywny.
 
Hej dziewczyny 🙂 witam się przy niedzieli z mega dołem 😕 @ powinna przyjść 13.08 ale ja już czuję że się nie udało 😥 staramy się od stycznia a tu ciągle lipa 😔 chciałam tego mojego wysłać na badania nasienia ale zapiera się rękami i nogami 😑 mamy wspólnie jedno dziecko i wiem że teoretycznie powinno być wszystko ok ale czuję że przez tyle czasu mogło się coś pozmieniać tym bardziej że nie prowadzimy jakiegoś rewelacyjnego trybu życia, człowiek ciągle jest w biegu 😥 musiałam się wam wyżalić bo z nim nie idzie sobie tak popłakać jak z wami 😔życzę wami miłego dnia 🙂
 
reklama
@mariaantonina96 sorry, owu przedwczoraj, 06.08 :)
BTW chyba zle wrzucasz testy do aplikacji, co oczywiście nie zmienia tego, że żaden ze zdjęcia nie jest pozytywny.
Wlasnie myli mnie to że przy owulacji, zawsze jednak wychodził mi ten pozytywny, a tu nic... :(
Wlansie zastanawiam sie czy nie przerzucić się na przyklejanie testów do zeszytu, niż aplikacja 🤷‍♀️
 
Do góry