reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

W sumie mam pytanie do dziewczyn korzystających już dłuższy czas z aplikacji Premom. Ta pozioma równa kreska na wykresie to jest średnia temperatura danego cyklu? Ona wam się zmienia w różnych miesiacach? Bo ja teraz w sumie spojrzałam, to jestem już ponad nią z temperaturą w tym cyklu, aczkolwiek tym razem jest ona dość stabilna. W lipcu miałam wyrzut o 0,6 stopnia, a tu idzie niemrawo w górę.
IMG_20210816_132230.jpg
 
reklama
W sumie mam pytanie do dziewczyn korzystających już dłuższy czas z aplikacji Premom. Ta pozioma równa kreska na wykresie to jest średnia temperatura danego cyklu? Ona wam się zmienia w różnych miesiacach? Bo ja teraz w sumie spojrzałam, to jestem już ponad nią z temperaturą w tym cyklu, aczkolwiek tym razem jest ona dość stabilna. W lipcu miałam wyrzut o 0,6 stopnia, a tu idzie niemrawo w górę.
Zobacz załącznik 1306195
To jest bazowa temperatura, poniżej której wartości nie powinny spadać w fazie lutealnej. W każdym cyklu będzie inna.
 
Ale dziś masz już w takim razie co najmniej 14 dpo, czyli te jednorazowe plemienie to było już z 6-7 dni temu tak? I od tamtej pory cisza?
Nie, to jednorazowe plamienie było wczoraj.
Normalnie powinnam dostać miesiączki 22.08, ale nie wiem bo jak pisałam żaden test owulacyjny nie wyszedł mi pozytywny a nie duży skok temperatury był 3.08 więc nie jestem pewna czy owulacja była
 
Pomyślałabym ze bylysmy na tej samej imprezie gdyby nie to ze ja bylam jedyna, ktora nie miala dziecka. Momentami az glupio i niezręcznie mi bylo, kazdy biegał za swoim dzieckiem a ja szukalam glupio zajecia 😏
To ja miałam podobny weekend... :/

no takie imprezy to dla psychiki niezły rollercoaster. az sama jestem w szoku ze jednak takie rzeczy wpływają później na moją psychikę.

ja dziś byłam na badaniu gin. przed owulką dziś 9dc/10dc i na prawym jajniku pęcherzyk 14mm a endo 5mm. Lekarz kazał się nie przejmować i działać po prostu za 2-3 dni przewiduje owu. Testy kupione więc będzie działane :D
mój tż też zrobione już badania nasienia
 
reklama
Nie, to jednorazowe plamienie było wczoraj.
Normalnie powinnam dostać miesiączki 22.08, ale nie wiem bo jak pisałam żaden test owulacyjny nie wyszedł mi pozytywny a nie duży skok temperatury był 3.08 więc nie jestem pewna czy owulacja była
Jeżeli skok był 03.08 to raczej miesiączka będzie szybciej niż 22.08 (wtedy faza lutealna miałaby 19 dni, a prawidłowa to max 16). Pytanie tylko, czy faktycznie wtedy był skok i czy prawidłowo mierzysz.

Testy owu nie zawsze muszą pokazać pik. Może być słaby lub krótki i jak nie zrobisz o "odpowiedniej" porze to po prostu piku nie wychwycisz. Ja bym na Twoim miejscu jutro z rana zatestowała.
 
Do góry