reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Póki co zaczynam wlewy na polecenie immunologa. Nic na temat fazy cyklu mi nie powiedział. Wlewy robię w przychodni pod okiem lekarza POZ a nie w klinice. 18 stycznia mam wizytę u nowego ginekologa. Zobaczymy czy coś dookreśli w kwestii leczenia. Mam komórki NK 19.3 %. A w jakiej fazie cyklu Ty robisz ? Jak należy? Ja mam tylko info że co 3- 4 tygodnie.
Wlew robię około tydzień po owulacji.Jak będę w ciąży to podobno co 2 tygodnie . I od owulacji robię też zastrzyki z Clexane. Komórek NK mam chyba około 21%
 
reklama
Hej dziewczyny, ciężko Was nadrobić, a jak już wszystko przeczytam, to nie pamietam na co miałam odpowiedzieć :D

@Lilka92 czemu boisz się drożności? Samego badania czy wyniku?

@CzarnaMamba21 gratuluję dwóch kresek!
@Gusiek90 Tobie również, bo nawet mimo rozmazanego zdjęcia, widzę dwie kreski😀 powtarzalas test?
Cześć, a chyba tego i tego, ale postanowiłam sobie sprawdzić wszystko, co w mojej mocy, żeby mieć bąbelka i niczego sobie nie zarzucić👶❤️
 
Hej dziewczyny, ciężko Was nadrobić, a jak już wszystko przeczytam, to nie pamietam na co miałam odpowiedzieć :D

@Lilka92 czemu boisz się drożności? Samego badania czy wyniku?

@CzarnaMamba21 gratuluję dwóch kresek!
@Gusiek90 Tobie również, bo nawet mimo rozmazanego zdjęcia, widzę dwie kreski😀 powtarzalas test?
Dziękuję!:) Jutro pewnie powtórzę,a we wtorek beta 🙂
 
Jestem mamuska 10 miesięcznego malucha i liczę na więcej:)
Pierwsza ciąża 2lata starań:( pełny pakiet badań histeroskopia,laparoskopia,drożność jajowodow,pół roku sztucznej menopauzy,monitoring cyklu :)
Wtym roku próbujemy bez pomocy medycyny:)przez pandemie wszystko utrudnione
No to życzę abyś tu długo nie zagrzała miejsca 😉 i szybko ujrzała ⏸️ 🤞🤞😉
 
reklama
Jestem mamuska 10 miesięcznego malucha i liczę na więcej:)
Pierwsza ciąża 2lata starań:( pełny pakiet badań histeroskopia,laparoskopia,drożność jajowodow,pół roku sztucznej menopauzy,monitoring cyklu :)
Wtym roku próbujemy bez pomocy medycyny:)przez pandemie wszystko utrudnione
Witaj, u nas też dwa lata starań o pierwsze dziecko, o drugie 6 miesięcy a teraz staramy się o trzecie 3 cykl :-) Mój drugi maluszek też ma 10 miesięcy ❤
 
Do góry