reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dziewczyny powiedzcie mi jaki olej z wiesiołka polecacie ? W tabletkach czy w płynie ? Chce sobie zakupić ale nie wiem jaki 🙈
 
Ja ogólnie mam zapalenie tarczycy i guzka ale nic do leczenia farmakologicznie tylko co pół roku sprawdzać. Tsh I ft3 ft4 wszystko w normie jednie ten anty tpo I anty tg skacze i testosteron. Gin mi też polecił ovarin a wcześniej endo suplementowac też hashimaforte . Ale teraz każdy nic nie brać I nie wiem co robić.. a bromergon mam że szpitala bo leżałam w Kutnie na obserwacji zbadaniu hormonów I wyszla hiperprolaktynemia tyle że bez większych obajwow tj wycieków z piersi itp. I tylko ten bromergon pół tabletki na noc i skończę niedługo. A przestać brać jak test pozytywny ale chyba się nie zanosi skoro przytulaski co chwilę a cykl 26 dni co miesiąc... ręce opadaja😔
Ja też mam hashimoto i niedoczynność i wiele innych nieprawidłowości już ciężko zliczyć 😒 ale wierze, że nam wszystkim się uda 😊
 
Gratuluję[emoji7][emoji7][emoji7]
badasz przyrost czy już odpuszczasz?
Dziękuje ❤️ Zbadam przyrost, jutro pojde na krew 😉
Gratulacje ❤ który dzis dpo?
U mnie cholera tez 4 stymulacja właśnie 😅😛
Dzis 15dpo ;) pierwszy test wczoraj i beta wczoraj, dzis drugi test ;) trzymam kciuki 🤞🏼
Ja próbuje siebie nastraszyć in vitro. We wrześniu zacznę działać w tym kierunku. Może się jajeczka przestraszą.
Strasz strasz!🤞🏼Oby in vitro nie bylo juz potrzebne 🤞🏼❤️
 
reklama
To tak jak ja… poronienie w 12 tyg a biochem w czerwcu. Znasz przyczynę poronienia w 11 ? :(
Obumarcie płodu. Zatrzymanie akcji serca że niby od 8tyg się nie rozwijało. Była probrana próbka do badania histopatologicznego ale ze wynik po łacinie kojarzę ze wszystko prawidłowe ale co dokladnie to lekarz nie mówił. Byłam na 1 wizycie tylko na potwierdzeniu ciazy i doslownie 2 dni brakło do drugiej wizyty... plamienie się zaczęło i nie czekałam tylko na ip. Było wywoływanie przez tabletki naszczescie się sama oczyściłam. Widzialam mała śliweczkę węgierkę z 5cm..😇Ale bol jaki przeżyłam fizyczny... masakra cala noc przepłakałam i wiłam się z bólu.. najgorsze co w życiu mnie spotkało. Najgorszy bol fizyczny i psychiczny jednocześnie.
 
Do góry