reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Cześć, mialyscie rację ciąży nie ma. Byłam ponownie u ginekologa. Mam przerośnięte endometrium, którego żaden wcześniejszy lekarz nie widział.. Dostałam calutka listę badań. Lekarz twierdzi, że niestety ale zajść nie mogę bo cykle najprawdopodobniej są bezowulacyjne. Do tego PCOS i IO. Wykończę się.
Przerośnięte, czyli jakie Ci wyszło?
 
Przerośnięte, czyli jakie Ci wyszło?
Ja po poronieniu samoistnym 2 lata temu w 1 fazie cyklu miałam 10 mm, ale lekarz, który mnie wtedy badał nie podjął jakby żadnych działań, a sama nie wiem, czy to nie było za dużo. Od tego czasu chodzę do innej Pani Doktor, która badała mnie wielokrotnie i nigdy nie zwróciła mi uwagi, abym miała taki problem. Być może poronienie było przyczyna zwiększonej wielkości.
 
Cześć, mialyscie rację ciąży nie ma. Byłam ponownie u ginekologa. Mam przerośnięte endometrium, którego żaden wcześniejszy lekarz nie widział.. Dostałam calutka listę badań. Lekarz twierdzi, że niestety ale zajść nie mogę bo cykle najprawdopodobniej są bezowulacyjne. Do tego PCOS i IO. Wykończę się.
IO to nie wyrok i można wprowadzić w stan remisji. Dobra dieta, ruch a jeśli trzeba to leki. Niestety często idzie w parze z PCOS, ale znam osobiście kilka dziewczyn, które są w ciąży lub niedawno urodziły właśnie przy PCOS. W tym jedna, która również nie miała owulacji, ale udało się je wywołać. Zrób badania i będzie dobrze, nie wolno się załamywać. Trzymam kciuki 😊
 
Cześć, mialyscie rację ciąży nie ma. Byłam ponownie u ginekologa. Mam przerośnięte endometrium, którego żaden wcześniejszy lekarz nie widział.. Dostałam calutka listę badań. Lekarz twierdzi, że niestety ale zajść nie mogę bo cykle najprawdopodobniej są bezowulacyjne. Do tego PCOS i IO. Wykończę się.
Jestem przykladem, ze z IO, PCOS, otyloscia I wysokim TSH da sie zajsc w ciaze ;) przez pol roku staran bralam metformine, eutyrox I rozne suple, m.in inozytol. Przed ciaza schudlam 9kg stosujac diete o niskim IG. Cykle mialam ponad mialam 30 dni, ale owulacje regularne. Obecnie 23 tydzien :)
 
Cześć, mialyscie rację ciąży nie ma. Byłam ponownie u ginekologa. Mam przerośnięte endometrium, którego żaden wcześniejszy lekarz nie widział.. Dostałam calutka listę badań. Lekarz twierdzi, że niestety ale zajść nie mogę bo cykle najprawdopodobniej są bezowulacyjne. Do tego PCOS i IO. Wykończę się.
Wiele z nas jedzie na tym samym wózku, nie poddawaj się. Wiem, ze takie diagnozy sprawiają, ze czujesz jakby Ci sufit spadł na głowę, ale teraz kiedy już wiesz co się dzieje musisz działać. Pokazesz jakie badania Ci lekarz przepisał? Dobrze, ze w końcu do niego poszłaś 💛
 
Czesc dziewczyny! Dawno mnie nie było, ale narobilam wszystkie zaległości i serdecznie gratuluję wszystkim dziewczyna które zobaczyly wymarzone kreski🥰 trzymam kciuki 🙂 kochane mam pytanie, co prawda ostanie 3 mc odpuścilismy totalnie z mysla ze co ma byc to bedzie ale wracam do Was po wsparcie. Obserwuje sie od ponad 2 lat wiec znam nieco swoj organizm i przypuszczam ze owulacje mam ok 16 dc przy moich cyklach ok 40 dniowych oznaczalo by to ze mam zbyt dluga faze lutealna, moja gin stwierdziła ze jesli bylaby za krótka to bylby problem a tak to mamy probowac i ona nie widzi sensu zeby drążyć ten temat ale mnie jednak to niepokoi. Zapisalam sie do nowego gin na monitoring zeby to potwierdzić ale na wizytę musze poczekac. I dlatego do was pytanie czy faktycznie moja gin ma racje zeby sie nie martwic?
 
reklama
Do góry