reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny pytanko jeszcze mam. Dajecie jakieś witaminki swoim facetom? Polecacie coś? Stary dzisiaj mówił, że zbliża się jesień i musi zacząć znowu witaminy brać, to od razu bym mu coś wzięła dla starających 😝
 
reklama
Orientujecie się może, czy testy owulacyjne w rossmannie są tylko facelle?
W apce rossmanna jest chyba opcja sprawdzenia dostępności produktu w konkretnym rossmanie, zerknij sobie w ten sposób :)


Dziewczyny pytanko jeszcze mam. Dajecie jakieś witaminki swoim facetom? Polecacie coś? Stary dzisiaj mówił, że zbliża się jesień i musi zacząć znowu witaminy brać, to od razu bym mu coś wzięła dla starających 😝
Mój bierze androvit plus
 
widziałam też z domowego laboratorium, ale z dużą przebitką - bardziej opłaca się kupować na allegro.
Wiem, wiem, ale wczoraj byłam na wizycie i okazało się, że pęcherzyk ma dopiero 16 mm, a myślałam, że już jestem po owu, więc w sumie tak z ciekawości bym to sobie na szybko sprawdziła.
 
W apce rossmanna jest chyba opcja sprawdzenia dostępności produktu w konkretnym rossmanie, zerknij sobie w ten sposób :)



Mój bierze androvit plus
Ja ostatnio szukałam produktu i było, że wysoka dostępność, na półce brak więc spytałam Pani i jak mi powiedziała, że to co w aplikacji a to co na stanie często się różni i żeby się tym zbyt mocno nie sugerować.
 
Jesteśmy w podobnej sytuacji, ja dzisiaj zaczynam 3 cykl z aromkiem, cykl trwał 26 dni, bez pęcherzyka, bez owulacji i ogólnie psia dupa ;)

Ja już tracę po mału nadzieję, że to się uda, zaczynam czytać o in vitro 🤷🏻‍♀️ Na pewno nie będę czekać i leczyć się np 3-4 lata, mam 31 lat i chcę mieć więcej niż jedno dziecko.. jak się nie uda naturalnie to będę próbować inaczej. Ale nie poddaję się tak czy inaczej :)
U mnie 6 stymulowany. Zaraz stuknie mi 30. My staramy się o pierwszą ciążę 🥰
Myślę, że za jakiś czas też pomyślimy o in vitro.
 
Ja dzisiaj miałam sen że wyszły mi dwie kreski na teście xD więc wiem że już nic z tego ... W zeszłym miesiącu też miałam sen że jestem w ciąży i też nic z tego xD a na innym temacie dziewczyna tak samo owulację jak ja cykle taka samą długość i już 9 dni przed okresem ma test pozytywny ... Jestem w szoku że tak szybko jej. Wyszedl ... Drugi który wstawiłam już dobrze widoczny ..
 
Cześć, pytanie do doświadczonych. Podobno można przez neta zrobić badania na mutacje, krzepliwosc etc czy macie dostęp do takiej strony skad sie zamawia takie badania ?
 
reklama
Do góry