reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

glukoza, insulina, tsh, ft3 i ft4, fsh, lh, estradiol, prolaktyna, dhea, testosteron, shbg, kortyzol. Kazał zrobić w nowym cyklu między 8-10 dniem. Ja podlamke złapałam, bo nie jestem już nastolatka i nie wiem z jaką skutecznością uda się u mnie wywołać owulacje. Endometrium 6 mm.
 
reklama
Czy któraś z was, miala problem z torbielami po stymulacji?
U mnie to była 4 stymulacja ogólnie, za każdym razem mam ovitrelle na koniec i tym razem pęcherzyki nie popękały 🤷🏼‍♀️
Dostałam teraz lek na caly następny cykl, żeby się to wchlonelo, ale się zastanawiam, dlaczego tym razem ovi nie zadziałało?
 
Endometrium 6 mm to normalne endometrium, idealne przed owulacją, trochę za małe jak na czas po owulacji
Myślałam, że za duże. Powiedział, ze endometrium nie jest dobre. Nie jestem ginekologiem 🤷‍♀️ nie znam się aż tak. Ale osobom z Wlkp mogę go polecić z całego serducha. Złoty człowiek. Nigdy nie zostałam tak fantastycznie potraktowana przez lekarza. No i w sumie jako pierwszy wskazał mi drogę jaka mam podążać i zauważył problem. Ale w tym momencie dalej nie wiem co jest przyczyną mojego bólu brzucha. Muszę szukać dalej i biegać po lekarzach, bo to jest już bardzo nieznośne.
 
No nie wiem czy jest wspaniały skoro Cię nastraszył, że masz złe endometrium, a nawet nie powiedział dlaczego.
Nie wiem jak daleko masz do Swarzędza/Zalasewa, ale dr Olga Wituła jest bardzo dobrym ginekologiem
Do Swarzędza jakieś 40 km. Nie nastraszył. Raczej stwierdził fakt. Może w mojej fazie cyklu nie jest idealne? Nie mam pojęcia. I nie chce podważać jego kompetencji. Na pewno lepszy od poprzedniej Pani doktor, która stwierdziła że była ciąża biochemiczna.
 
Mam do Was pytanie. Staramy się z mężem od lutego o pierwsze dziecko, niestety bezskutecznie. Czy powinnam już zacząć się martwić, czy przyjąć do wiadomości to co mówią lekarze o staraniach do roku czasu?
 
Mam do Was pytanie. Staramy się z mężem od lutego o pierwsze dziecko, niestety bezskutecznie. Czy powinnam już zacząć się martwić, czy przyjąć do wiadomości to co mówią lekarze o staraniach do roku czasu?
Zależy, ile masz lat i jak się z tym czujecie. Ja bym na Twoim miejscu już zaczęła działać, ale ja jestem niecierpliwa i nie lubię 'bezczynnie' czekać. Może zacznij od podstaw, czyli umów się na monitoring, żeby sprawdzić, czy w ogóle masz owulacje.
 
reklama
Zależy, ile masz lat i jak się z tym czujecie. Ja bym na Twoim miejscu już zaczęła działać, ale ja jestem niecierpliwa i nie lubię 'bezczynnie' czekać. Może zacznij od podstaw, czyli umów się na monitoring, żeby sprawdzić, czy w ogóle masz owulacje.
Ja 27, mąż 29. Właśnie nad tym myślałam, żeby po urlopie już zacząć coś działać.
 
Do góry