reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Mam identyczna sytuacje:)
Ostatni okres 21.08, cykle 27-28:)
Kiedy planujesz wykonać test?
W dniu spodziewanej miesiączki, najpewniej zrobię go 17, nawet jeszcze nie kupiłam testu 😉 tak mi się czuje że w tym cyklu też się nie udało, więc nie będę dużo wcześniej robiła testu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mam dokładnie takie samo przeczucie…
Ale chyba do terminu @ nie wytrzymam i przetestuje wcześniej ;)
Ostatnio też nie wytrzymałam i zrobiłam testy 3 dni przed planowaną @ i był pozytywny, także możesz testować wczesnej. Tylko kup test wysokiej czułości i trzymam kciuki żebyś zobaczyła dwie kreseczki 😗
 
Ostatnio też nie wytrzymałam i zrobiłam testy 3 dni przed planowaną @ i był pozytywny, także możesz testować wczesnej. Tylko kup test wysokiej czułości i trzymam kciuki żebyś zobaczyła dwie kreseczki 😗
Dziekuje☺️
w pierwszej ciąży tez testowałam w 24 dc i test wyszedł pozytywny.
Ja zaciskam swoje kciuki za Twoje dwie kreseczki :)
 
Dzień dobry, miłego dnia😗
Ja natomiast mam umowę na zastępstwo. I pewna pracę do luty/marzec 2021, praca super i dobrze płatna więc chciałbym zdążyć zajść w ciążę i wykorzystać to zatrudnienie, ale kto wie kiedy się uda, z drugiej strony mam jeszcze trochę czasu i liczę że jednak się uda.
tylko masz świadomość że umowa na zastępstwo nie przedłuża się do dnia porodu?
 
Dziekuje☺️
w pierwszej ciąży tez testowałam w 24 dc i test wyszedł pozytywny.
Ja zaciskam swoje kciuki za Twoje dwie kreseczki :)
Dziękuję. Ja mimo iż oboje z mężem bardzo byśmy chcieli mieć choć jeszcze jedno dziecko to boję się, że znów może być coś nie tak. W przeciągu niespełna 12 miesięcy straciłam dwie ciąże. Ale powtarzamy sobie że w końcu musisz się udać
 
Dziewczyny, a jaką miałyście pierwszą dawkę letrozolu? Ja od przyszłego cyklu mam brać Aromek 2-7 dc 2 tabletki i zastanawiam się czy nie jest to jakaś super duża dawka jak na pierwszy raz jak tak czytam jakie dawki są zazwyczaj na początek 🤔
 
tylko masz świadomość że umowa na zastępstwo nie przedłuża się do dnia porodu?
Już odpisywałam innym dziewczyną że wiemy jak to wygląda i mam tego świadomość.
Dziewczyna która zastępuję już od prawie dwóch lat jestem na kolejnym macierzyńskim. Ma dwoje małych dzieci 2 latka i 6 miesięcy. Ona sama nie wyklucza że może pójdzie na wychowawczy.
 
reklama
Dzisiaj testowalam rano przed pracą i kreska ciemnieje 🙏 w poniedziałek wybiorę sie na betę dla wlasnego spokoju. Męczą mnie tez bóle podbrzusza (macicy, miednicy, jajnikow?) Ciezko stwierdzic nawet 🤷‍♀️ nie są jakieś bardzo mocne, ale jak człowiek myśli to mam wrażenie, ze ból przybiera na sile. Jutro termin miesiaczki, mam nadzieje, ze nie przyjdzie 😁
Jak wrócę do domu z pracy wstawię fotki z porannego testu :)
 
Do góry