reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

U mnie drugi cykl z CLO, w pierwszym już 10dc miałam pęcherzyk 18mm, owulacja w 14 do. Cykl nieudany. Teraz w 10dc pęcherzyk 10mm, ginekolog powiedział, ze wizyta 13dnia, może coś urośnie, ale po minie widziałam ze średnio to widzi. Stad moje zmartwienie. Dodam ze liczyłam na 4 szanse z CLO i boje się ze wszystko się opóźni i stracę czas. Mój mąż pracuje w takim systemie na kontrakty zagraniczne. 4 miesiące w domu i 4 poza.

fi
Ja w zeszłym roku też byłam stymulowana Clo i dopiero w piątym cyklu udało mi się zajść w ciążę, niestety nie udało się jej utrzymać. Liczę że teraz pójdzie to sprawniej.
 
reklama
Dziewczyny, ja już nie mam siły. Wygląda na to że moje jajniki żyją swoim życiem i za cholere ze mna nie współgrają. Po klejnym cyklu straconym kontrolne usg 3dc i lametta. W 9dc kontrola czy cos sie dzieję a tuuuu pęcherzyk 20mm i gdzie zawsze owulka ok 18dc to tu czai sie za rogiem, a testy nic (chyba nie mam do nich szcześcia).....
 
Dziewczyny, ja już nie mam siły. Wygląda na to że moje jajniki żyją swoim życiem i za cholere ze mna nie współgrają. Po klejnym cyklu straconym kontrolne usg 3dc i lametta. W 9dc kontrola czy cos sie dzieję a tuuuu pęcherzyk 20mm i gdzie zawsze owulka ok 18dc to tu czai sie za rogiem, a testy nic (chyba nie mam do nich szcześcia).....

Testy nie u wszystkich się sprawdzają z różnych przyczyn, dlatego warto przynajmniej na początku ich stosowania zrobić rownolegle monitoring, żeby sprawdzić, czy maja pokrycie w rzeczywistości. Są tu dziewczyny, którym owulaki nigdy nie wychodzą pozytywne a maja normalnie, regularnie owulacje, a nawet ciąże z tych owulacji [emoji6]
 
A pytanie do tych co się udało ❤ bo lekarz zaleca przytulanki co 2 dzień, a koleżance zalecił co dzień w okresie około owulacyjnym. Wiec jak z tym jest?
 
A jak wyglądają te skoki tsh? Bo ja na przykład miesiąc temu miałam 1,7 a po miesiącu, gdzie nie zmieniałam dawki mam teraz 2,8.
Ja z ostatnich wyników miałam tak: w jednym tygodniu miałam 0,6, a w kolejnym tygodniu 1,8. Kilka miesięcy temu też mi skoczyło na ponad 2, a potem za jakiś czas na 1 coś.
 
reklama
A dziewczyny miałyście może podwyższony hormon 17-OH progesteron? Ostatnio robiłam badania zlecone przez ginekologa i ten hormon mi wyszedł 1,89 ng/ml, gdzie norma w fazie folikularnej jest 0,2-1,3. Testosteron, SHBG i androstendion w normie. I zastanawiam się z czego to może wynikać. Mój lekarz na razie nie odpowiada na e-mail w tym temacie :p
 
Do góry