reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

mam wrażenie, że każda z nas musi znaleźć takie testy, które będą jej pasować. Ja używam tych z domowego laboratorium i wiem, że trafiłam w 10. Obserwuj temperaturę, potwierdzi ci owulacje (wiadomo, że nie tak jak monitoring, ale i mnie się sprawdza).
Myślałam nad mierzeniem temperatury, ale teraz to bezsensu. Jestem (chyba) w połowie cyklu, nawet nie wiem jaki długi będzie. A po drugie nie mam termometru 😂 poczekam do końca tego cyklu. Jeśli przyjdzie @ to zakupię i zacznę mierzyć 😉 dzięki za radę.
 
reklama
Ale się dziś zdenerwowałam na @... termin 🐒 na wczoraj i od 4 dni plamienia (normalnie po dwóch mam okres zawsze), ale nie wiem kiedy była dokładnie owulacja bo jak pisałam mamy przerwę w staraniach i tego nie kontroluje ściśle 🙂 i spr progesteron a tu ponad 10... Jak się małpa do jutra nie wyrobi do moze mi przepaść wyjazd do SPA z mężem 🙁
 
Ostatnia edycja:
Cześć Wam,
Mam do Was pytanie. Jutro wypada mi spodziewany termin@ a dzisiaj temperatura 37,4. Do wczoraj przyjmowałam progesteron.
Myślicie, że podwyższona temp. jest w tej sytuacji normalna?
 
Wybacz, dopiero teraz się doinformowanym jak ten zabieg wyglada. Napisz mi proszę jak się czułaś po zabiegu? Długo dochodziłaś do siebie ? Jak wyglądała później Twoja droga? Ściskam mocno [emoji8]

Miałam to na początku września [emoji16] moja droga stoi przede mną jeszcze otwarta [emoji16] czekam na owu i wizytę kontrolna u lekarza. Sporo się w sumie podziało podczas zabiegu, wiec liczę, ze będą jakieś postępy [emoji3526]

Dość szybko doszłam do siebie po zabiegu ale pierwsze 3 dni to był koszmar. Ciężko było nawet wstać, wziąć wdech czy cokolwiek takiego. Na szczęście z dnia na dzień było dużo lepiej.
 
Cześć Wam,
Mam do Was pytanie. Jutro wypada mi spodziewany termin@ a dzisiaj temperatura 37,4. Do wczoraj przyjmowałam progesteron.
Myślicie, że podwyższona temp. jest w tej sytuacji normalna?

Jaki progesteron? Luteina na przykład może podnosić temperaturę ciała. U mnie spadek i okres przychodził po 4 dniach od odstawienia.
 
reklama
Do góry