reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Miałam to na początku września [emoji16] moja droga stoi przede mną jeszcze otwarta [emoji16] czekam na owu i wizytę kontrolna u lekarza. Sporo się w sumie podziało podczas zabiegu, wiec liczę, ze będą jakieś postępy [emoji3526]

Dość szybko doszłam do siebie po zabiegu ale pierwsze 3 dni to był koszmar. Ciężko było nawet wstać, wziąć wdech czy cokolwiek takiego. Na szczęście z dnia na dzień było dużo lepiej.
Dziękuje za odpowiedz:) jestem z Tobą myślami i wierze , ze Wam się uda 💕 Działamy powoli i do przodu 🤞
 
reklama
Ja też po niej nie schudłam 😅 czyli jest nas dwie ☺ za to po diecie jak najbardziej się udało i już bez metforminy, bo miałam przez nią niezłe 💩.
U mnie nic, 0 zmiany. Szukam dietetyka bo sama nic nie zwojuję.
Od trzech dni nie biorę bromergonu ani glucophage’u bo mi się skończyły, a do gin nie ma miejsc nawet na teleporade 🤷🏻‍♀️ Dopiero za tydzień. Kurde, DAWNO nie czułam się tak dobrze, mam energii za pięciu, stres po mnie spływa. Czy to od odstawienia leków? 🤔
 
U mnie nic, 0 zmiany. Szukam dietetyka bo sama nic nie zwojuję.
Od trzech dni nie biorę bromergonu ani glucophage’u bo mi się skończyły, a do gin nie ma miejsc nawet na teleporade 🤷🏻‍♀️ Dopiero za tydzień. Kurde, DAWNO nie czułam się tak dobrze, mam energii za pięciu, stres po mnie spływa. Czy to od odstawienia leków? 🤔
Nie mam pojęcia 🤷‍♀️ być może. Ja oprócz euthyroxu nie brałam nic to nie wiem 🙂
Ale tak świetnie się czułam po odstawieniu cukru 😅
 
Ja przed chwilą zrobiłam test ciążowy strumieniowy Pink, to 26 dc, okres dostaje 28-29 dc. Zrobiłam test z ciekawości, ponieważ jutro wybieram się na ślub przyjaciółki i jednak jest z tylu głowy konflikt mocny alkohol/może jestem w ciąży.
Niestety jak zwykle wynik ten sam 😕 czy Waszym zdaniem, jeżeli doszłoby do zapłodnienia to test ciążowy 2 dni przed planowaną miesiączką powinien mieć choć bladą kreskę?
 
Ja przed chwilą zrobiłam test ciążowy strumieniowy Pink, to 26 dc, okres dostaje 28-29 dc. Zrobiłam test z ciekawości, ponieważ jutro wybieram się na ślub przyjaciółki i jednak jest z tylu głowy konflikt mocny alkohol/może jestem w ciąży.
Niestety jak zwykle wynik ten sam 😕 czy Waszym zdaniem, jeżeli doszłoby do zapłodnienia to test ciążowy 2 dni przed planowaną miesiączką powinien mieć choć bladą kreskę?

Pewnie różnie. Ale ja myślę, że prędzej krew niż sikany test
 
Ja przed chwilą zrobiłam test ciążowy strumieniowy Pink, to 26 dc, okres dostaje 28-29 dc. Zrobiłam test z ciekawości, ponieważ jutro wybieram się na ślub przyjaciółki i jednak jest z tylu głowy konflikt mocny alkohol/może jestem w ciąży.
Niestety jak zwykle wynik ten sam 😕 czy Waszym zdaniem, jeżeli doszłoby do zapłodnienia to test ciążowy 2 dni przed planowaną miesiączką powinien mieć choć bladą kreskę?
Dodam, że to mój 11 dpo.
 
Myślałam nad mierzeniem temperatury, ale teraz to bezsensu. Jestem (chyba) w połowie cyklu, nawet nie wiem jaki długi będzie. A po drugie nie mam termometru 😂 poczekam do końca tego cyklu. Jeśli przyjdzie @ to zakupię i zacznę mierzyć 😉 dzięki za radę.
no najlepiej cykl od początku. Mi najbardziej pomaga apka Premom bo sama nie ogarniam kiedy jest pik. Kurde, zaraz wyjdzie, że jakieś hajsy dostaje za polecenie tej apki 😂 ale serio u mnie się najlepiej sprawdza.
 
reklama
no najlepiej cykl od początku. Mi najbardziej pomaga apka Premom bo sama nie ogarniam kiedy jest pik. Kurde, zaraz wyjdzie, że jakieś hajsy dostaje za polecenie tej apki 😂 ale serio u mnie się najlepiej sprawdza.
Mam tą aplikację. Ściągnęłam jak zaczęłam robić testy 🙂 ale nie mogę do końca się w niej odnaleźć. Czy da się zmienić na pl? A jak zmienić godzinę z angielskiej na normalną? Widziałam że jedna z was tak miała.
 
Do góry