reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja przed chwilą zrobiłam test ciążowy strumieniowy Pink, to 26 dc, okres dostaje 28-29 dc. Zrobiłam test z ciekawości, ponieważ jutro wybieram się na ślub przyjaciółki i jednak jest z tylu głowy konflikt mocny alkohol/może jestem w ciąży.
Niestety jak zwykle wynik ten sam 😕 czy Waszym zdaniem, jeżeli doszłoby do zapłodnienia to test ciążowy 2 dni przed planowaną miesiączką powinien mieć choć bladą kreskę?

Wszystko zalezy kiedy byla owu i kiedy moglo dojsc do zagnieżdżenia. Jednak nie spinalabym się ze wypije drinka i cos sie stanie, bo ciaza na tym etapie jest chroniona.
 
reklama
Mam tą aplikację. Ściągnęłam jak zaczęłam robić testy 🙂 ale nie mogę do końca się w niej odnaleźć. Czy da się zmienić na pl? A jak zmienić godzinę z angielskiej na normalną? Widziałam że jedna z was tak miała.
niestety nie pomogę - ja mam w wersji angielskiej i tak się już przyzwyczaiłam. Godziny też nie potrzebuje, bo i testy i temperaturę sprawdzam o tej samej godzinie. Aczkolwiek w tym cyklu nie robiłam testów. Odpuściłam sobie.
 
Mam tą aplikację. Ściągnęłam jak zaczęłam robić testy 🙂 ale nie mogę do końca się w niej odnaleźć. Czy da się zmienić na pl? A jak zmienić godzinę z angielskiej na normalną? Widziałam że jedna z was tak miała.
Klikasz w lewy górny róg, następnie w ten sześciokąt który zaznaczyłam i zmieniasz sobie czas na 24 godzinny i możesz zmienić temp na Celsjusze ;)
 

Załączniki

  • 6F08DCB4-AF18-4B09-8BAC-B3568BBE8A4F.png
    6F08DCB4-AF18-4B09-8BAC-B3568BBE8A4F.png
    19,8 KB · Wyświetleń: 64
  • 0E0F3541-4876-484A-975F-C0AC05DF0E36.jpeg
    0E0F3541-4876-484A-975F-C0AC05DF0E36.jpeg
    92 KB · Wyświetleń: 61
Swoją drogą w temacie diet. Jesteście na jakiś specjalnych dietach co mają poprawić płodność?
Ja tylko na diecie z niskim ig (jest zalecana przy staraniach) ale zdarza mi się zjeść coś spoza diety. Oglądam też kanał na You Tube Akademia Płodności i tam czasem podają przepisy. Jest też odcinek o płodnych produktach które warto włączyć do diety i mam je zawsze na uwadze. Ale nie mam ich żadnego kursu wykupionego i nie będę kupować 😊
 
reklama
Do góry