reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Kochane pomóżcie. Dwa dni temu robiłam testy wyszły pozytywnie, beta wskazuje na 3 tydz ciąży. Dzisiaj po powrocie do domu zrobiłam jeszcze jeden, częściej chodziłam dziś siusiu i ta kreska jest jaśniejsza niż ta z wtorku. Oczywiście już panikuje, ale zastanawiam się czy to nie przez to, że mocz był dosc mocno rozrzedzony czy coś się dzieje? Oczywiście powtórzę rano. Po cholerę robiłam teraz ten test to nie wiem…
Nie rób więcej testów z moczu... Nie wyczytasz nic obiektywnego z intensywności kresek... Tak jak piszesz inne stężenie hormonu może wynikać z ilości wypitych płynów... Nie denerwuj się 🙂
 
reklama
Kochane pomóżcie. Dwa dni temu robiłam testy wyszły pozytywnie, beta wskazuje na 3 tydz ciąży. Dzisiaj po powrocie do domu zrobiłam jeszcze jeden, częściej chodziłam dziś siusiu i ta kreska jest jaśniejsza niż ta z wtorku. Oczywiście już panikuje, ale zastanawiam się czy to nie przez to, że mocz był dosc mocno rozrzedzony czy coś się dzieje? Oczywiście powtórzę rano. Po cholerę robiłam teraz ten test to nie wiem…
Jak najbardziej stężenie moczu ma znaczenie :)
 
Oby faktycznie to było tylko stężenie… na betę ide w piątek, a najchętniej poszłabym jutro żeby zobaczyć przyrost. Teoretycznie wiem, ze testy popołudniu tym bardziej w tak wczesnej ciąży są do kitu, pracuje w służbie zdrowia wiec świadomość mam, a jak przyszło co do czego to chyba mi rozum odebrało.
 
Oby faktycznie to było tylko stężenie… na betę ide w piątek, a najchętniej poszłabym jutro żeby zobaczyć przyrost. Teoretycznie wiem, ze testy popołudniu tym bardziej w tak wczesnej ciąży są do kitu, pracuje w służbie zdrowia wiec świadomość mam, a jak przyszło co do czego to chyba mi rozum odebrało.
nie dokładaj sobie stresu ;) ja zrobiłam drugi test popołudniu, tylko dlatego że załamałam się tymi nieszczęsnymi badaniami.
 
Tak to jest jak jakieś ..... Na forum próbują wmówić, że testem ciążowym można sprawdzić przyrost bety [emoji2356]
Nie słuchaj tego bo to bzdura, a każda która taką metodę poleca powinna za karę skończyć z bolesną biegunką.
Test to tylko osikany papier. Jedyne co pokazuje to czy jesteś w ciąży. NIC WIĘCEJ.
Jedynym sposobem na sprawdzenie czy bardzo wczesna ciąża się rozwija jest zrobienie bety w odstępie 48 godzin.
Na pocieszenie wrzucę Ci dwa swoje testy.
Zgadnij na którym będą jest 16, a na którym 60.Zobacz załącznik 1321769Zobacz załącznik 1321770
Teoretycznie chyba góra 60, a dół 16. Ale pewno odwrotnie?
 
reklama
Do góry