reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

długo już się starasz? Niestety nie znam Twojej historii, pewnie jest już gdzieś pomiędzy tymi prawie trzema tysiącami stron...
Wiem, że tak na prawdę mam jeszcze chwilę. Tylko raz, że w planach była duża rodzina, a dwa, że za nastolatki miałam jakieś głupie badanie w którym wyszło, że mój organizm jest dużo starszy niż mój prawdziwy wiek. To mi od lat dźwięczy w uszach jak myślę o staraniach o dziecko. Jeśli w wieku 18 lat, mój organizm był tak zaniedbany, że wydawał się dwa razy starszy to dzisiaj ma on z 60 lat xD Niby śmieję się z tego, ale jednocześnie strach jest.


plis, po moim pierwszym razie leciałam po tabletkę ella one, bo byłam przekonana, że niechcący dotknęłam siurka jak nie miał prezerwatywy 🤣
U mnie rodzice tak się bali, że ciągle powtarzali, że chłopaki to dopiero po studiach XD A teraz o wnuku jojczą od ślubu...
Dziewczyny, żeby nie było problemu z ciągłym pisaniem swojej historii (dużo tu nas, nikt nie pamięta po nickach) to proponuję zrobić stopkę :) Co prawda widać ją tylko w komputerze, na telefonie nie, ale zawsze to coś :) Możecie tam wpisać wiek, od kiedy się starcie, czy pierwsze dziecko, choroby, jakie leki bierzecie... Co chcecie ;)
Moje konto -> Ustawienia -> Sygnatura.
 
reklama
Dziewczyny trochę spanikowałam, najadlam się wczoraj buraków więc wiadomo jak one działają ALE śluzu raczej nie zabarwiaja na czerwono w środku, dzisiaj 20 dc 9.10 test owulacyjny wyszedł pozytywny, teraz nie wiem co myśleć
 
Sluz był na początku taki bardziej czerwony ale później już pod brązowy i kilka takich jakby pojedynczych nitek krwi, ale automatyczna zaczal mnie pobolewac brzuch i plecy jak na miesiączke
 
Sluz był na początku taki bardziej czerwony ale później już pod brązowy i kilka takich jakby pojedynczych nitek krwi, ale automatyczna zaczal mnie pobolewac brzuch i plecy jak na miesiączke
Może być wiele przyczyn... Niektóre dziewczyny plamią w dniu owulacji, bo dochodzi do mikro urazów itp. Inne plamią ze względu na zagnieżdżanie się zarodka. Przyczyn może być wiele... Często są to jakieś mikro krwiaczki, które pękają i macica się oczyszcza. Jeśli coś Cię niepokoi to najlepiej skontaktować się z lekarzem
 
Może być wiele przyczyn... Niektóre dziewczyny plamią w dniu owulacji, bo dochodzi do mikro urazów itp. Inne plamią ze względu na zagnieżdżanie się zarodka. Przyczyn może być wiele... Często są to jakieś mikro krwiaczki, które pękają i macica się oczyszcza. Jeśli coś Cię niepokoi to najlepiej skontaktować się z lekarzem
Tak też zrobię, poczekam czy to nie miesiączka czy się rozkręci do jutra, jeżeli nie to skomsultuje się z lekarzem
 
Hej dziewczyny, proszę Was o poradę. Chcę zmienić lekarza bo obecny mi nie pomaga i teraz pytanie bo mam możliwość albo iść na wizytę już w przyszły wtorek (będę jakieś 5 dni przed okresem) albo dopiero jest termin 2 listopada (to będzie jakiś 10-11 dzień cyklu). Który termin wybrać?
 
Hej dziewczyny, proszę Was o poradę. Chcę zmienić lekarza bo obecny mi nie pomaga i teraz pytanie bo mam możliwość albo iść na wizytę już w przyszły wtorek (będę jakieś 5 dni przed okresem) albo dopiero jest termin 2 listopada (to będzie jakiś 10-11 dzień cyklu). Który termin wybrać?
Też uważam że szybszy. Może Ci np zleci jakieś badania do wykonania w 2-3 dniu cyklu.
 
Dziękuję, najpierw pomyślałam, że najlepiej następny cykl bo zobaczy, czy jakieś pęcherzyki rosną ale potem właśnie mnie olśniło, że gdyby mi zleciła badania to będę miała zaraz możliwość je zrobić a nie będę musiała czekać do następnego cyklu. Co prawda jest to wizyta w mieście oddalonym ode mnie 50km ale głęboko liczę na to, że ktoś mnie w końcu poważnie potraktuje.
 
To znowu ja. O 16.30 będę miała wyniki bety z wczoraj i dzisiaj. Ciekawe jak to będzie, stresuje się...wczoraj po 17 poleciała mi strużka krwi, plamka na wkładce. W nocy było ok, dzisiaj rano też zobaczyłam plamkę krwi. Nic się nie dzieje. Dziś jest 28 dzień cyklu. Mam nadzieję, że mój organizm swiruje i macica oczyszcza się z,, resztek,,.albo jest jakiś niewodoczny jeszcze krwiaczek. Wczoraj też byłam na fotelu. Jeszcze nic nie widać (wiadomo, za wcześnie), stwierdził lekarz że to 4 tydzień ciąży. Jedyne co czuje to jakby z prawej strony mnie jajnik trochę hmm.. Ćmił 🙈🥴🙂. Na okres żadnych symptomów. Ale mam stres... Jakieś dziwne przeczucia mam...
 
reklama
Robiłaś bete dzień po dniu? Dobrze zrozumiałam?
Tak, wczoraj. Dzisiaj powtórzylam. Jeśli wszystko będzie ok, albo i nie ok jeszcze jedna w piątek. Na piątek mam zaplanowana wizytę ( robiłam termin po zrobieniu testów, ale udało mi się wczoraj dostać) Później trzeba będzie przeczekać weekend i w poniedziałek może coś już konkretnego się dowiem 🙂. Lekarz mi powiedział wczoraj, że jakby coś się działo mam iść na szpital albo sor. Poleciała mi strużka i panika. Zbadali mnie i lekarz powiedział, że nic nie widzi. Ze endometrium jest ok. Nie wiem jakie powinno być endometrium w 4 tygodniu cyklu (przed okresem załóżmy, a także w 4 tygodniu ciąży). Te zagraniczne doktorki...
 
Do góry