reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Tak, wczoraj. Dzisiaj powtórzylam. Jeśli wszystko będzie ok, albo i nie ok jeszcze jedna w piątek. Na piątek mam zaplanowana wizytę ( robiłam termin po zrobieniu testów, ale udało mi się wczoraj dostać) Później trzeba będzie przeczekać weekend i w poniedziałek może coś już konkretnego się dowiem 🙂. Lekarz mi powiedział wczoraj, że jakby coś się działo mam iść na szpital albo sor. Poleciała mi strużka i panika. Zbadali mnie i lekarz powiedział, że nic nie widzi. Ze endometrium jest ok. Nie wiem jakie powinno być endometrium w 4 tygodniu cyklu (przed okresem załóżmy, a także w 4 tygodniu ciąży). Te zagraniczne doktorki...

Przyrost bety sprawdza się co 48h
 
reklama
Zrozumiałe 🙂, dzisiaj mi mimo wszystko pobrali i jutro powtórka. Myślę, że wczoraj pobrał mi krew aby zobaczyc jaki jest poziom i czy prawidłowy jak na 4 tydzień, dzisiaj zobaczy różnice z wczoraj, a z piątku będzie mógł odczytać w poniedziałek... Bo inaczej tego nie da się wyjaśnic. Jeszcze 2 godziny dzielą mnie od chwili prawdy...
 
Zrozumiałe 🙂, dzisiaj mi mimo wszystko pobrali i jutro powtórka. Myślę, że wczoraj pobrał mi krew aby zobaczyc jaki jest poziom i czy prawidłowy jak na 4 tydzień, dzisiaj zobaczy różnice z wczoraj, a z piątku będzie mógł odczytać w poniedziałek... Bo inaczej tego nie da się wyjaśnic. Jeszcze 2 godziny dzielą mnie od chwili prawdy...
Czyli to lekarz kazał tak pobierać codziennie?
 
Ależ jestem wściekła….
Jestem w 4dc…
Polazlam zbadać hormony bo od maja nie badane….
I dopiero teraz zobaczyłam na liście ze baba mi LH nie wklepala😭😭😭

Nie wiem czy kluc się znów jutro czy już sobie darować…???:(
 
Hormony dobrze jest badać razem więc wtedy chociaż fsh byś musiała drugi raz oznaczyć.
A nie da się tam zadzwonić i poprosić żeby z tej samej próbki zbadali?
Właśnie maja już zamknięte :(
No nic pobiorę jutro znów FSH i LH…
A resztę będę miała z dziś…
Płakać mi się chce normalnie…
Tylko jedno lab mam takie ze wyrabiam przed praca, strasznie drogie…
Jak będę musiała wszystko powtarzać to chyba se strzelę w łeb…
 
A to fakt, dziś info czy jest ciąża a w poniedziałek czy póki co wszystko idzie prawidłowo [emoji6]
Została mi jeszcze godzina. Najdłuższa i najbardziej stresująca w moim życiu chyba. Zaraz chwilą prawy, ale mam przeczucie ze zostanę tuna dłużej... Jakoś nie potrafię pozytywnie się nastawić. To wszystko przez te śladowe ilości krwi.
 
reklama
Do góry