reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
To jaki sens jest robić tak późno progesteron. Przecież teraz powinien spadac do miesiaczki. Robi sie 8 dni po owulacji. Dziwne zalecenie lekarza

Może dajmy się wypowiedzieć lekarzowi? Progesteron można badać w różnych momentach cyklu z różnych przyczyn i to, ze my nie wiemy czemu tak zalecił nie znaczy, ze zrobił bzdurę.
 
Pozytywny test owu wyszedł mi 29.09

No to pewnie jesteś conajmniej 14dpo jeśli testy owu u Ciebie działają dobrze. Długość fazy lutealnej póki co dobra, zazdroszczę, bo ja mam krótsza [emoji16] prog jeszcze dość wysoki jak na tuż przed okresem, może już spada przed miesiączka. Zobaczymy co się w weekend wydarzy
 
No to pewnie jesteś conajmniej 14dpo jeśli testy owu u Ciebie działają dobrze. Długość fazy lutealnej póki co dobra, zazdroszczę, bo ja mam krótsza [emoji16] prog jeszcze dość wysoki jak na tuż przed okresem, może już spada przed miesiączka. Zobaczymy co się w weekend wydarzy
Nie mam pojęcia jak wychodzą bo kiedyś robiłam i wydawało mi się ze pozytywny a jednak chyba nie, ten z 29.09 pisały tutaj dziewczyny, ze pozytywny i chyba pierwszy raz w życiu😂
 
No to pewnie jesteś conajmniej 14dpo jeśli testy owu u Ciebie działają dobrze. Długość fazy lutealnej póki co dobra, zazdroszczę, bo ja mam krótsza [emoji16] prog jeszcze dość wysoki jak na tuż przed okresem, może już spada przed miesiączka. Zobaczymy co się w weekend wydarzy
Ja już wiem co się wydarzy xD byłam w toalecie mam taki jaśniutkie różowy śluz, czyli zaczyna mi się pewnie miesiączka dwa dni wcześniej. Nowość bo zwykle jak dwa dni to była po terminie a nie wcześniej ale co miesiąc coś nowego, tym bardziej, ze mam wyjazd a ja zawsze mam na wyjazd okres 😂
 
Wczoraj już nie czułam się na siłach aby zajrzeć.

13.10 beta 422,
14.10 beta 582 (z 8 rano), z wieczornej krwi podskoczyło lekko 600 (stan na 22:30).
Wiem,ze Bete się porównuje co dwa dni. Mój ginekolog odesłał mnie do szpitala jak najszybciej na oddział, na obserwacje. Podejrzenie ciąży pozamacicznej. Na razie za wcześnie na cokolwiek. Każdy z lekarzy czy w gabinecie czy na oddziale widział,, coś,, po lewej stronie ale nie w jamie macicy. I jakąś ilość płynu. Dzisiaj dostałam pierwszy raz 2 tabletki z progesteronu i dwie jakieś inne. Poszłam sobie soku a tu chlup, poleciało że mnie coś jak miesiączką ale trochę jakby innego koloru, że skrzepem. Brzuch mnie nie boli i nie bolał. 4 tydzień może być wszystko możliwe. Mogłam szybko poronić albo dostać okresu. No bo jak inaczej?
 
Nie mam pojęcia jak wychodzą bo kiedyś robiłam i wydawało mi się ze pozytywny a jednak chyba nie, ten z 29.09 pisały tutaj dziewczyny, ze pozytywny i chyba pierwszy raz w życiu[emoji23]
Monitoring, monitoring i badanie podstawowych hormonów w 3dc [emoji1]

Ja już wiem co się wydarzy xD byłam w toalecie mam taki jaśniutkie różowy śluz, czyli zaczyna mi się pewnie miesiączka dwa dni wcześniej. Nowość bo zwykle jak dwa dni to była po terminie a nie wcześniej ale co miesiąc coś nowego, tym bardziej, ze mam wyjazd a ja zawsze mam na wyjazd okres [emoji23]
2 dni wcześniej? Masz faze lutealna 16-dniowa? Przewidywania z aplikacji są o kant dupy [emoji16] owulacja sama w sobie może być wcześniej lub później i od niej mamy względnie stały czas trwania fazy lutealnej. Względnie, czyli może się czasem machnąć o dzień czy dwa, ale z reguły druga faza jest stała. Jak się okres rozkręci to zapisuj się na monitoring gdzieś w okolicy 10dc i będziemy oglądać co to się tam wydarza.
 
Monitoring, monitoring i badanie podstawowych hormonów w 3dc [emoji1]


2 dni wcześniej? Masz faze lutealna 16-dniowa? Przewidywania z aplikacji są o kant dupy [emoji16] owulacja sama w sobie może być wcześniej lub później i od niej mamy względnie stały czas trwania fazy lutealnej. Względnie, czyli może się czasem machnąć o dzień czy dwa, ale z reguły druga faza jest stała. Jak się okres rozkręci to zapisuj się na monitoring gdzieś w okolicy 10dc i będziemy oglądać co to się tam wydarza.
No właśnie ja zawsze mam okres tak jak pokazuje aplikacja. Teraz pokazuje na niedziele a jest dziś.
Co do badań, wstawiłam tutaj badani robione w 4dc według lekarza są ok, badani nasienia męża tez :) byłam w dni płodne u niego na kontroli i powiedział ze Letrozolum zadziałał i mamy działa . Tyle się od chłopa dowiedziałam
Edit: byłam w toalecie jednak okres się nie rozkręca.. chyba ze z przerwami, bo teraz czyściutko 🤔
 
Ostatnia edycja:
reklama
No właśnie ja zawsze mam okres tak jak pokazuje aplikacja. Teraz pokazuje na niedziele a jest dziś.
Co do badań, wstawiłam tutaj badani robione w 4dc według lekarza są ok, badani nasienia męża tez :) byłam w dni płodne u niego na kontroli i powiedział ze Letrozolum zadziałał i mamy działa . Tyle się od chłopa dowiedziałam
Edit: byłam w toalecie jednak okres się nie rozkręca.. chyba ze z przerwami, bo teraz czyściutko [emoji848]

Mi tez okres się zgadzał pi razy drzwi nawet, ale za to owulacja już nie [emoji23]

Wybacz, nie jestem w stanie spamiętać wszystkich wyników [emoji85] ale jak lekarz mówił, ze ok, to ok [emoji3526] Letrozolum jest do stymulacji? Sprawdzalas czy pęcherzyk peknal?

Jeśli nie masz testu w domu to zaopatrz się i sikaj w niedziele jeśli się nie rozkręci [emoji41]
 
Do góry