reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Długo brałam tabletki antykoncepcyjne. Moje cykle nie są równe. Mam aplikacje w której sobie notuje miesiączki itd. Ona też wylicza kiedy ma być owulacja. Oczywiście staramy się częściej nie tylko w te dni. A właśnie 6-7 dni po możliwym zapłodnieniu zaczęły się te plamienia.No nic zobaczymy co powie lekarz. Dzięki za odpowiedzi

Lekarz Ci nic nie powie bo żeby było widać cokolwiek to beta musi być powyżej 1000, a testy mają zwykle 10-25, które u Ciebie są negatywne. Jedyne co Ci może dać teraz odpowiedź to badanie krwi.
Natomiast aplikacje bez danych takich jak testy owulacyjne, śluz, temperatura raczej są mało miarodajne. Choć i tutaj cykle mogą być po prostu bezowulacyjne. Jedyne co d Ci 100% pewność co do owulacji to monitoring. Ja mam 3 różne aplikacje i bez wprowadzania wyżej wymienionych danych każda pokazuje mi owu w innym momencie i są to rozbieżności nawet miesięczne, nie że kilka dni
 
Jestem na stymulacji, wiec stad przesadzenie ze powinno być wcześniej. Moje naturalne cykle to 31-32 dni i owulacja w 16,17,18 dniu…
No to może następnym razem dostaniesz większą dawkę leków do stymulacji. Dziewczyny tu nieraz pisały, że tak dostawały :). Ale ja bym tak totalnie szans nie przekreślała :).
 
Lekarz Ci nic nie powie bo żeby było widać cokolwiek to beta musi być powyżej 1000, a testy mają zwykle 10-25, które u Ciebie są negatywne. Jedyne co Ci może dać teraz odpowiedź to badanie krwi.
Natomiast aplikacje bez danych takich jak testy owulacyjne, śluz, temperatura raczej są mało miarodajne. Choć i tutaj cykle mogą być po prostu bezowulacyjne. Jedyne co d Ci 100% pewność co do owulacji to monitoring. Ja mam 3 różne aplikacje i bez wprowadzania wyżej wymienionych danych każda pokazuje mi owu w innym momencie i są to rozbieżności nawet miesięczne, nie że kilka dni
Ja to rozumiem😉 na badanie krwi idę jutro poprostu jeśli to nie ciąża to i tak chce sprawdzić skąd to plamienie. Nie jest to u mnie normalne więc chce wykluczyć możliwa chorobę itp.
 
reklama
Do góry