reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

U mnie dzisiaj 12 dc. Pierwszy pełny miesiąc na inofemie. I powiem Wam szczerze, że ja czuję jakaś różnice. Dawno nie czułam prawego jajnika, a dzisiaj go czuje.. I konsystencja i ilość śluzu jest zupełnie inna niż zawsze. Wiem, że to za krótko na jakieś wielkie efekty, ale coś zaczyna się dziać 😉 W ogóle mi tak przykro ostatnio. 3 dziewczyny ode mnie z pracy właśnie zaszły w ciążę. A ja jak taka idiotka. Też tak macie? Niby człowiek gratuluje i w ogóle, ale w środku aż pęka..
 
reklama
U mnie dzisiaj 12 dc. Pierwszy pełny miesiąc na inofemie. I powiem Wam szczerze, że ja czuję jakaś różnice. Dawno nie czułam prawego jajnika, a dzisiaj go czuje.. I konsystencja i ilość śluzu jest zupełnie inna niż zawsze. Wiem, że to za krótko na jakieś wielkie efekty, ale coś zaczyna się dziać 😉 W ogóle mi tak przykro ostatnio. 3 dziewczyny ode mnie z pracy właśnie zaszły w ciążę. A ja jak taka idiotka. Też tak macie? Niby człowiek gratuluje i w ogóle, ale w środku aż pęka..
Chyba każda to zna cieszymy się że innym się udało ale tym silniej czuje swój własny ból...
 
U mnie dzisiaj 12 dc. Pierwszy pełny miesiąc na inofemie. I powiem Wam szczerze, że ja czuję jakaś różnice. Dawno nie czułam prawego jajnika, a dzisiaj go czuje.. I konsystencja i ilość śluzu jest zupełnie inna niż zawsze. Wiem, że to za krótko na jakieś wielkie efekty, ale coś zaczyna się dziać 😉 W ogóle mi tak przykro ostatnio. 3 dziewczyny ode mnie z pracy właśnie zaszły w ciążę. A ja jak taka idiotka. Też tak macie? Niby człowiek gratuluje i w ogóle, ale w środku aż pęka..
Mam to samo. Kilka koleżanek jest w ciąży lub ma maluszka. I jasne że się cieszę ale też cholernie im zazdroszczę 😔 Teraz koleżanka zaszła odrazu po odstawieniu tabletek i się tylko zastanawiam dlaczego ja mam z tym taki problem. Ale wierzę że każda z nas wkońcu zobaczy upragnione 2 kreski.
 
Hej dziewczyny,
Dawno mnie tu nie było,przyszłam się z wami pożegnać gdyż przechodzę na czerwcowe mamusie 2022 :) Testy pozytywne, zrobiłam chyba z 10 bo nie wierzyłam 🙈
Każdej z was życzę ujrzenia tych II wymarzonych,wyczekanych kreseczek 😍❤ powodzenia kochane😊
Uwierz mi że ci wierzę bo mam tak samo 😄 Dziś zrobiłam kolejny mimo że dwa poprzednie kreskę pokazały. Może to nie aż 10 testów ale i tak ciągle chodzę patrzeć na ten nowy zrobiony ( irracjonalny strach że zniknie 😶 ) .
Nie mogę doczekać się wizyty i mojego ginekologa.
 
Mam to samo. Kilka koleżanek jest w ciąży lub ma maluszka. I jasne że się cieszę ale też cholernie im zazdroszczę 😔 Teraz koleżanka zaszła odrazu po odstawieniu tabletek i się tylko zastanawiam dlaczego ja mam z tym taki problem. Ale wierzę że każda z nas wkońcu zobaczy upragnione 2 kreski.
Tu jest dokładnie to samo. Na końcu maja postanowili się starać i pyk. 9 tydzień leci. Przykre okropnie.
 
Cześć dziewczyny. Właśnie wyszłam z monitoringu. Pęcherzyk dominujący 17mm na prawym jajniku, umówiłam się na kolejną wizytę 2.11 - zobaczymy czy pękł. Ale... Okazało się, że w jednym miejscu blizna po CC nie zrosła się i jest przestrzeń... Jeśli ciąża się tam zadomowi, to ciąża się nie rozwinie, a mnie czeka krwotok, a co za tym idzie - wiadomo... Nie wiem teraz co myśleć...
 
U mnie w rodzinie od zarania dziejów same wpadki 🙈 zero problemów, fakt wszyscy tez mieli do 25 lat, wiec płodność inna niż moja, ale mino to nikt nic nie rozumie 😐
Najgorsze jest to że są dni gdy o tym w ogóle nie myślę. A dziś jest taki dzień że mam ochotę płakać w pracy. Do tego przychodzą dziewczyny z maluszkami i aż nie chce na nie patrzeć bo mam łzy w oczach 😔 Każdy pociesza ale nie rozumie ze jestem młoda zdrowa i nic. I ciągle teksty rodziny " Kiedy dziecko "
 
U mnie dzisiaj 12 dc. Pierwszy pełny miesiąc na inofemie. I powiem Wam szczerze, że ja czuję jakaś różnice. Dawno nie czułam prawego jajnika, a dzisiaj go czuje.. I konsystencja i ilość śluzu jest zupełnie inna niż zawsze. Wiem, że to za krótko na jakieś wielkie efekty, ale coś zaczyna się dziać 😉 W ogóle mi tak przykro ostatnio. 3 dziewczyny ode mnie z pracy właśnie zaszły w ciążę. A ja jak taka idiotka. Też tak macie? Niby człowiek gratuluje i w ogóle, ale w środku aż pęka..
W pracy nie.. ale wszyscy nasi najbliżsi znajomi, albo w ciąży, albo niedawno im się urodziło.. a zawsze myślałam, że my będziemy pierwsi z „Bąbelkiem”, także ja rozumiem :)
 
reklama
Cześć dziewczyny, to mój pierwszy cykl z testami owu, wg nich pik w sobotę rano, więc owulacja w niedzielę. Chciałabym zrobić progesteron, żeby zobaczyć czy faktycznie do owulacji doszło i tu pojawia się problem. Mogę pójść do laboratorium albo w sobotę, czyli 6 dpo, albo w środę i to jest już 10 dpo. Która opcja lepsza?
 
Do góry